„Kouzelné léto“ v lázních aneb exkluzivní dovolená ve funkcionalistickém stylu

10. Červen, 2017
2W6A5606_nahled

Moravské lázně Teplice nad Bečvou, které se pyšní nově opraveným funkcionalistickým domem Praha, připravily na léto speciální dovolenkový pobyt. Bydlet budete právě v tomto meziválečném architektonickém skvostu.

Lázně Teplice nad Bečvou se rozhodly otevřít letošní sezónu v novém stylu.

30. Duben, 2017
161_DSC9342_nahled

„V uplynulých letech se otevírání sezóny soustředilo k lázeňskému domu Bečva a ke kolonádě a po programové i prostorové stránce bylo spíš skromnější. Letos jsme se rozhodli zahájení sezóny pojmout jako událost regionu a věříme, že přitáhne návštěvníky i ze vzdálenějšího okolí,“ říká Bohdana Opočenská, výkonná ředitelka Lázní Teplice nad Bečvou. Nový styl charakterizuje programová pestrost, […]

Koření, tabákový květ, svěží mojito a lahodná kvajáva

17. Duben, 2017
YankeeCandleHavana5181_Retouched

Horká letní vášeň, vůně okrasného tabáku a nostalgie starých havanských domů. Léto se u Yankee Candle ponese v duchu ospalých odpolední na havanských nárožích a ve starých dvorech, kde voní tabákový květ, prohřáté oprýskané dřevo, sladký salát z tropického ovoce a orosené mojito.

Vyzkoušejte letní dovolenou se silou přírodní minerálky!

10. Duben, 2017
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ještě jste se nerozhodli, jak naložíte s letošní dovolenou a rádi byste vyzkoušeli něco nového? Moravské lázně Teplice nad Bečvou, ležící v malebném údolí řeky Bečvy, vás nadchnou nejen léčebnými a terapeutickými možnostmi, ale i okolní přírodou.

Dopřejte si Májové pohlazení!

31. Březen, 2017
lazenska pohoda_nahled

Chcete prožít máj v plné kráse? Vyjeďte do malebných Lázní Teplice nad Bečvou a dopřejte si jedinečné Májové pohlazení.    Vezměte své milé kamarádky, nebo drahou polovičku v květnu na třídenní či pětidenní speciální akční pobyt. Májové pohlazení – jak se pobyt jmenuje – je plné voňavých procedur a jedinečného odpočinku v úchvatném údolí řeky Bečvy. Zrelaxujete […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting