O víkendu budou zpřístupněny soukromé zahrady gruzínské princezny Thamary Kinsky na žďárském zámku

27. Červen, 2019
47567499332_77cabaffb2_z

Zahrady, jež jsou součástí Zámku Žďár nad Sázavou a veřejnosti jsou jinak nepřístupné, budou letos otevřeny již podesáté, a to od soboty 25. května do neděle 26. května. Máte tak jedinečnou možnost nahlédnout do zámeckého květinového soukromí a k tomu si užít bohatý doprovodný program.

10 věcí, bez kterých se na dovolené neobejdete

24. Červen, 2019
Image-1 (5)

Sezóna letních dovolených je tady, proto byste měli vědět, na co při balení rozhodně nezapomenout, případně co zavčas pořídit. Abychom vám při přípravách ušetřili trochu času, připravili jsme pro vás 10 tipů na věci, které byste při letním cestování rozhodně neměli nechat doma.

Tipy, jak si užít romantiku v Tatrách

19. Červen, 2019
Sagan_wedding_restaurant

Máme tu léto. Všechno kvete, okolo nás je spousta barev a teplé počasí láká lidi ven. Člověk má najednou pocit, že všude vidí zamilované páry. Láska je důležitá a prokazovat si ji je potřeba neustále. Nebojte se dát svoje city najevo krásným vyznáním a nebo připravte pro svoji drahou polovičku překvapení. Vezměte ji do Tater, […]

Na jaře jsou nejkrásnější! Pět tipů na české i zahraniční vinařské destinace

24. Květen, 2019
Vinice Freixenet

Milujete víno a rádi poznáváte nová místa? Máme pro vás tipy na originální jarní výlet do vinařských destinací! Nejde jen o výrobu skvělého vína, vinohrady a jejich okolí jsou krásným a romantickým místem samy o sobě. Vypravit se za nimi ale rozhodně neznamená jet pouze na Moravu, cíle mohou být daleko rozmanitější. Vydat se můžete […]

Syndrom vyhoření: strašák nejen vytížených manažerů

9. Květen, 2019
burnout-2154557_1920

Únava, nezvladatelný stres, podráždění a spánková deprivace. Takové jsou projevy vyhoření. Typickými kandidáty tzv. burn-out syndromu jsou zejména muži ve středním věku na manažerských pozicích.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting