Oleje pro krásu používala už Kleopatra

2. Srpen, 2017
IMG_2115

Chcete být mladá, krásná a sexy – po po třicítce? Sáhněte místo po skalpelu, či botoxové výplni po olejíčku, který vaší pokožce dodá vše, co potřebuje. Nezatěžujte svou pleť víc, než je nezbytně nutné – a odmění se vám za to mladistvým vzhledem, tvrdí vizážistka a makeup artistka Claudia Marčeková.

Korunuj své zážitky jako Marie Terezie

25. Červenec, 2017
unnamed

Hlavní město sousedního Slovenska, Bratislava, má bohatou historii i kulturu, která je vidět dodnes. Objevte při toulkách Evropou všechny její krásy.

Dopřejte pokožce pořádnou dávku hydratace, výživy a antioxidantů

12. Červenec, 2017
1745 (1)

Slunce, voda, vítr ale i pobyt v klimatizovaném prostředí narušují rovnováhu pokožky. I po krátké době strávené v tomto prostředí je kůže vysušená, unavená, citlivá a často vyžaduje zvláští péči v podobě maximální hydratace a dodání dostatečného množství výživných látek pro rychlou regeneraci. V Miracle Esthetic Clinic and Spa nabízí řešení v podobě rehydratačního zábalu […]

„Kouzelné léto“ v lázních aneb exkluzivní dovolená ve funkcionalistickém stylu

10. Červen, 2017
2W6A5606_nahled

Moravské lázně Teplice nad Bečvou, které se pyšní nově opraveným funkcionalistickým domem Praha, připravily na léto speciální dovolenkový pobyt. Bydlet budete právě v tomto meziválečném architektonickém skvostu.

Lázně Teplice nad Bečvou se rozhodly otevřít letošní sezónu v novém stylu.

30. Duben, 2017
161_DSC9342_nahled

„V uplynulých letech se otevírání sezóny soustředilo k lázeňskému domu Bečva a ke kolonádě a po programové i prostorové stránce bylo spíš skromnější. Letos jsme se rozhodli zahájení sezóny pojmout jako událost regionu a věříme, že přitáhne návštěvníky i ze vzdálenějšího okolí,“ říká Bohdana Opočenská, výkonná ředitelka Lázní Teplice nad Bečvou. Nový styl charakterizuje programová pestrost, […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting