COLOR MY BEAUTY – vyzívá nová kolekce kosmetických štětců z Marionnaud

12. Říjen, 2018
23_Marionnaud_My Travel Brushes Kit 23

K bezchybnému čarování s make-upem jsou potřeba také vysoce kvalitní nástroje. Takové, které umí nanést líčidla na svá místa, pohrát si s konturováním tváře a dodat zvýraznění všude tam, kde je potřeba. Nová kolekce kosmetických štětců Marionnaud – COLOR MY BEAUTY přesně taková je. 23 štětců nejrůznějších velikostí má společného jmenovatele – vysokou kvalitu. Ať už sáhnete po […]

Nový životní styl pro vaše vlasy

2. Říjen, 2018
image2 (1)

Velmi pozorně sledujete, co jíte. Jestli vaše děti nosí oblečení z bio bavlny. A následně si vlasy umyjete tím nejhorším chemickým šamponem, který jste při nákupu popadla v drogerii na rohu ulice. Změňte životní styl svých vlasů, budou vás milovat.

Dopřejte si relax…

21. Září, 2018
backspecial

…pomůžeme Vám vyrovnat se s přicházejícím podzimem. Počínající chladné období a ukončení času dovolených je ve znamení náročnosti. Dochází k přenastavení denního režimu, organismus je pod tlakem fyzických i psychických změn.

Zelený čaj s echinaceou a limetkou

18. Září, 2018
GreenTea_Echinacea-Lime

S blížícím se podzimem je potřeba posílit organismus a dopřát mu cenné přírodní látky, které vám pomohou ustát nejenom nepříjemné počasí, ale i stres a celkovou únavu. Nabrat síly nyní můžete s povzbuzujícím čajem TEEKANNE Green Tea Echinacea-Lime, elixírem života plným zdraví!

ORGANICS BY FILIP GREGOR: TO JE NOVÝ PRÉMIOVÝ VLASOVÝ SALON A SHOWROOM ZNAČKY NATULIQUE

5. Září, 2018
NATULIQUE_Salon Organics by Filip Gregor_11

Nádherné prostředí v kulturní památce s dochovanými původními prvky, božský výhled na Prahu a především možnost odejít krásnější, s novým účesem vykouzleným šikovnýma rukama profesionálů a přírodní vlasové dánské kosmetiky NATULIQUE. Všechny tyto atributy v sobě spojuje nový prémiový salon Organics by Filip Gregor, který byl otevřen 20. 8. 2018, v Loretánské ulici 13. V salonu máte jistotu péče přípravky prvotřídní kvality, […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting