Syndrom vyhoření: strašák nejen vytížených manažerů

9. Květen, 2019
burnout-2154557_1920

Únava, nezvladatelný stres, podráždění a spánková deprivace. Takové jsou projevy vyhoření. Typickými kandidáty tzv. burn-out syndromu jsou zejména muži ve středním věku na manažerských pozicích.

Velikonoční nadílka v Planet Zen

16. Duben, 2019
backspecial

Chvílí pohody a odpočinku bývá v našem uspěchaném životě málo. Přitom naše tělo i mysl potřebuje relax. Ideálním způsobem je masáž, která vás zbaví pocitů únavy, odstraní svalové napětí a stimuluje krevní i lymfatický oběh.

Leze vám binec na mozek? Není divu, pořádek a psychika úzce souvisí!

13. Duben, 2019
Image-1 (3)

Francouzský básník a dramatik Paul Claudel řekl, že: „Pořádek je radostí rozumu, zatímco nepořádek je rozkoší představivosti.“ Je to ale opravdu tak? Je možné v chaotickém prostředí naplno pracovat nebo harmonicky žít?

Zahrádkářská sezóna začala. Jak vybírat rostliny, aby vydržely?

5. Duben, 2019
ecology-2985781_1280

Češi patří k opravdovým milovníkům zahradničení. Bylinky, ovoce, zeleninu nebo květiny pěstuje kolem 70 procent Čechů. S příchodem teplého počasí začínají Češi zvelebovat své zahrady a s tím souvisí i nákup a výsadba nových rostlin. Jak je vybírat, aby vydržely co nejdéle?

ZOELLA PŘINÁŠÍ JARNÍ SVĚŽEST VE SVÉ „LIMITCE“ SPLASH BOTANICS RANGE

27. Březen, 2019
Zoella_Beautiful_Cosmetic Bag_02

Veganskou, cruelty-free a nádherně voňavou kosmetiku britské youtuberky, blogerky a spisovatelky Zoelly netřeba představovat. Nyní přichází tato značka se šesticí jarem provoněných novinek – SPLASH BOTANICS RANGE, se kterými můžeme dát dlouhé zimě definitivní sbohem. Koupelový pudr, tělový sorbet, koupelová pěna, tělový sprchový krém, toaletní voda a prostorná kosmetická taštička s exotickým, palmovým motivem nás […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting