BLOSSOM MY NAILS – TO JE SEDM POMOCNÍKŮ PRO KRÁSNÉ A ZDRAVÉ NEHTY

16. Prosinec, 2018
Marionnaud_Blossom my nails_My Nail & Cuticle Elixir

Sedm květin / rostlin a sedm ochránců zdravých a krásných nehtů. I tak by se dala ve zraktce popsat nová řada nehtové péče BLOSSOM MY NAILS ze sítě parfumedií Marionnaud. O perfektní manikúru se nám postará sedm přípravků, které čerpají svou sílu z přírody. Jsou to tito pomocníci: zpevňovač nehtů My Nail Hardener, ochranná báze […]

Svůdná souhra jablka a karamelu

5. Prosinec, 2018
LimitedEdition_Temptation

Jak chutná opravdové pokušení? Tak sladce a neodolatelně, jako limitovaná edice čaje TEEKANNE Temptation. Lákavá kombinace jablka a zlatavého karamelu v ovocno-bylinném čaji okamžitě okouzlí všechny vaše smysly a rozhodně vás nenechá v klidu. Nebraňte se lahodné vůni a svůdné chuti nového čaje TEEKANNE a ochutnejte dokonalé horké potěšení.

Krásné ruce v podzimních tónech

28. Listopad, 2018
00000_PassionProject_Display

Veganská značka SpaRitual představuje novou , podzimní a zimní kolekci laků Gold Flexible s názvem Passion Project.  Laky Gold mají unikátní technologii, díky níž prodlouží výdrž manikúry až na dvojnásobek, a to bez použití UV lampy a  acetonu.  

Community Bathbombs

23. Listopad, 2018
the_comforter_community_bath_bombs_harajuku_2018

12 limitovaných koupelových bomb na oslavu otevření nového LUSH obchodu s neotřelým konceptem v Japonsku! 22.listopadu se otevírá speciální obchod zaměřený na naše koupelové bomby v Tokyu , Harajuku. K této události vám představujeme 12 limitovaných veganských bomb, které najdete pouze online. Lush je od roku 1995 synonymem pro koupelovou bombu, kterou spoluzakladatelka Mo Constantin vymyslela […]

V jednoduchosti je krása. Sledujte chefa na FTV Prima a zjistíte, že k dokonalé kuchyni stačí pár čerstvých surovin.

13. Listopad, 2018
TVS7-4dil - Ostruzinova pena

Zdeněk Pohlreich se snaží vysvětlit kuchařům amatérům, i profíkům, že v čerstvosti je síla. Proto si vybírá jednoduché kombinace, fresh potraviny. Další skvělé kombinace přímo od Chefa kuchyně můžete ochutnat již v neděli, 18. listopadu 2018 v 10:15 na TV Prima. Další díl nové série Teď vaří šéf! je tady.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting