Nová kolekce vysavačů

21. Duben, 2016
aaa

Rowenta, německá značka s francouzským šarmem, připravila pro letošní jaro sérii designově nádherných kousků, přesvědčivých svou funkčností, účinností i ergonomičností. Oblíbené a léty prověřené řady domácích vysavačů doplnily inovované modely, které dokáží vyhovět nárokům všech zákazníků: 3 nové modely dokonalých sáčkových vysavačů s certifikací 4A doplňuje řada kompaktních bezsáčkových přístrojů a 3 tyčové akumulátorové vysavače.

Kaufland startuje další věrnostní akci pro zákazníky

22. Březen, 2016
aaa

Ve čtvrtek 10. března 2016 odstartuje v prodejnách Kaufland další věrnostní akce pro zákazníky. Ti si tentokrát mohou za nasbírané body vybírat ze širokého sortimentu značky Wenger: kufry s tvrdou skořepinou, tašky přes rameno či cestovní tašky, batohy nebo praktický deštník. V rámci této nabídky mohou ušetřit až 68 % z původní ceny produktů.

Chcete si zvednout sebevědomí? Nechte si udělat sexy fotky

11. Březen, 2016
7089_8710

Chci být sexy, a hlavně, chci si zapamatovat, že tomu tak někdy bylo. Aby se za X let, až se stáří zeptá, bylo čím chlubit, na co vzpomínat…

Než koupíte parní generátor: tipy jak poznat ten kvalitní

19. Únor, 2016
GV8962_1

Parní generátor je žehlení nové generace. Jedná se o vysoce výkonné žehlící systémy, které jsou schopné vygenerovat velké množství páry. Čím více páry, tím snadnější a rychlejší žehlení. Parní generátor (například Tefal) vytvoří až 6x více páry než běžná žehlička a nejnovější typy parních stanic pracují s tlakem páry až 6,5 barů.

Nechejte své děti nafotit odborníky!

25. Leden, 2016
7173_0530

Mám tři děti. A ani jednu jejich společnou fotografii. Tedy do nedávna to platilo, dnes je všechno jinak a já marně přemýšlím, kde jsem ve výchově udělala chybu.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting