Perforace vládnou létu

5. Srpen, 2017
image001

Sluneční paprsky, příjemné venkovní teploty a večerní procházky městem s rodinou či přáteli, to je léto v plné parádě. Ať už si slunce užíváte doma či na dovolené, jistě se chcete cítit pohodlně. K tomu vám pomůže vzdušná a slušivá obuv.

Vysoce žádoucí

16. Červenec, 2017
Crocs Isabella Block Heel_Bronze_1799CZK

Když se spojí Crocs – odborník na pohodlí – a boty na podpatku, můžete si být jistí, že za tuhle krásu nebudete muset trpět. Letošní novinka Crocs Isabella Block Heel má 5 cm vysoký podpatek, ale je natolik stabilní, lehká a pohodlná, že ji nebudete chtít sundat z nohy. Pásky jsou lehce průsvitné, skvěle drží a doslova […]

Personalizovaná móda je naší odpovědí na unifikovaný životní styl

13. Červenec, 2017
Insiders-7

Máte dost módy, kterou vidíte nejen na sobě, ale také na kamarádkách ve škole, dámách v kavárně, kolegyních v práci? Máte možnost být originální a vybrat si unikátní kousky personalizovaných doplňků, které podtrhnou váš styl. Společnost Skinzone™ přináší na český trh novinku, která hýbe světem.

Léto dává pantoflím zelenou

7. Červenec, 2017
image002

Léto je zde se vším všudy a většina z vás už jistě provedla alespoň malou obměnu šatníku a botníku. Pokud přemýšlíte, jakým kouskem svou letní sbírku obuvi ještě doplnit, pořiďte si kvalitní a pohodlné pantofle v moderním stylu.

STYLOVĚ NA PRÁZDNINY

2. Červenec, 2017
ff-moda-161

Odpočítáváte poslední dny před vysněnou dovolenou, ale máte před sebou zároveň tradičního strašáka v podobě balení a výběru šatníku pro celou rodinu? Děsí vás představa přeplněných kufrů a obvyklé nadváhy už při odletu? Hoďte všechny starosti za hlavu! Máme pro vás několik rad a tipů, jak cestovat zlehka a stylově, bez ohledu na to, jestli se […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting