Jak často měnit sportovní podprsenku za novou? Napoví vám varovné signály!

20. Únor, 2019
Kari Traa Training 48_ 180

Každá z nás má v šatníku jednu oblíbenou sportovní podprsenku. Bohužel to je pravděpodobně zrovna ta, kterou byste měla jako první vyměnit za novou.

Buďte svůdná (nejen) na Valentýna

7. Únor, 2019
image001

Svátek zamilovaných se pomalu blíží, chystáte se ho společně s vaší drahou polovičkou také oslavit? Nebo jste spíš příznivkyní prvního máje coby svátku lásky? Ať tak či tak, v elegantní svůdnou dámu se můžete proměnit nejen 14. února.

Nevíte, v čem letos na ples? Poradíme vám!

4. Únor, 2019
1

Plesová sezóna je tu! Jaká událost čeká právě vás? Zrovna jste s partnerem úspěšně dokončili kurz standardních tanců a rádi byste si zatančili na příjemné společenské události? Nebo budete doprovázet svou dospívající ratolest na maturitní ples? Ať už míříte na jakoukoli událost, zadání je vždy stejné. Vypadat co nejlépe, možná se obléci i trochu výjimečně, než […]

Které kozačky jsou letos IN?

17. Leden, 2019
image001

Víte, které stylové kozačky vám v botníku rozhodně nesmí chybět? Podívejte se, jaké jsou letos nejvíc trendy. Hledáte univerzální model, který obujete k úzkým džínům, sukni i šatům? Vsaďte na klasické černé ve výšce pod kolena! Na běžný den jsou perfektní volbou modely na nízkém podpatku. Zvolte kozačky, ve kterých se budete cítit opravdu pohodlně. […]

Zachumlejte se…

9. Leden, 2019
Kozesina

Nenechte se zaskočit nepříjemnými mrazy a vybavte se stylovou kožešinou. Umělé kožešiny v různých podobách se staly top trendem letošní sezóny. Dáte jim šanci?

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting