Dejte sbohem unaveným nohám

24. Červen, 2017
image003

Řada z nás občas zažívá pocit unavených, oteklých a bolavých nohou. Lékaři uvádějí jako nejčastější příčiny nedostatečné prokrvení nohou, artrózy kloubů, nadváhu a nevhodnou obuv. A právě u ní se zastavíme.

Třpytem slunce protkaná

18. Červen, 2017
image001 (2)

Jaro je v plném proudu a slunce už radostně věstí příchod léta. V aktuálních kolekcích hrají prim pestré barvy, pastely, květinové potisky, ženskost a romantika. Na své si ale přijdou také ženy, které milují extravaganci. Metalické odstíny byly na výsluní už loni a hřejí se na něm i letos. Třpytit se bude oblečení, šperky, obuv […]

Uvítejte léto s FREYWILLE

10. Červen, 2017
freywille-MakingOf_HW11[75]

Zářivý a barevný – takový je nový design HUNDERTWASSER IMPERIAL, který přináší značka FREYWILLE. Inspirace vychází z obrazu “Irinaland über dem Balkan”, od jednoho z nejproslulejších a nejkontroverznějších umělců 20. století – Friedensreicha Hundertwassera.

New season, new prints…

8. Červen, 2017
SP17_L_W_OPENTOEALP_5096

Dobrá zpráva pro milovníky TOMS! Konečně dozrál čas na espadrilky a na nové, hodně šťavnaté vzory! Je libo meloun, citrón, puntíky nebo batiku? Klasické alpargatas nebo prázdninový upgrade s jutovou podrážkou? Nebo snad trendy verzi open-toe, kterou můžete sladit třeba i s lakem na nehty?

Maminka Drew Barrymore pro CROCS

5. Červen, 2017
CROCS_2017_DREW_BARRYMORE_BTS_CARD_01_209_v2_RGB_300dpi

Drew Barrymore, která se letos stala hlavní tváří celosvětové kampaně CROCS “Come As You Are“, je také maminkou dvou dcer. A právě proto si zamilovala kolekci CROCS Isabella, která je jak pro velké, tak malé holky Oblíbené páskové sandálky a balerínky jsou letos ještě barevnější, stále si ale zachovávají svou něžnost, lehkost a neuvěřitelné pohodlí.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting