Balance Club Brumlovka otevřel unikátní terasu

4. Srpen, 2018
Slavnostni otevreni

Balance Club Brumlovka slavnostně otevřel novou odpočinkovou terasu, která prošla kompletní rekonstrukcí a nabízí nyní významné rozšíření stávajících služeb v Aqua & Relax zóně. Na návštěvníky čekají nové sauny, odpočívárny s lehátky a křesly ve vnitřních i venkovních prostorách, bohatá zeleň a wellnes v podobě vířivky a dalších vodních prvků.

KDO MŮŽE, POMÁHÁ. DÍKY PHILIPS TV

1. Srpen, 2018
gen_OLED873_girl

Projekt charitativní aukce, jejíž galavečer se uskuteční 15.11. 2018 v restauraci SOHO, nabírá na obrátkách. První panenky od českých designérů jsou hotové, nyní se chystá zákulisí celého večera. Připomeňme si, o co se jedná: První myšlenku na tento počin přinesl František Anděl. Právě on propojil módu, panenky a designéry.  Společně se společností Mattel vytvořil a začal […]

Disney x TOMS

29. Červenec, 2018
FA18_P_G_Cinderella_HP_Email_BannersLandingPage_Social_Zappos_EmailSecondary_Option2_Social_US_National

Módní obuvnická značka TOMS vytvořila v rámci své kolekce FW18 sbírku inspirovanou archivy filmového producenta a zároveň také filantropa Walta Disneyho, která oslavuje originální skicy z klasických Disney filmů. 30-dílná sbírka obuvi pro ženy a děti představuje unikátní umělecké dílo z prvních tří originálních animovaných filmů Disney Princess, jako je Popelka, Sněhurka nebo Šípková Růženka.

KAA-WA ŠPERKAŘKY ANNY STEINEROVÉ UŽ NENÍ JEN ZRNO

18. Červenec, 2018
Image-1 (4)

Káva pro nás představuje chvilky relaxace, mnoho variant chutí a způsobů podávání a také jakousi pohodu, uvolnění. Přesně taková je také Kaa-wa – ryze česká, autorská značka šperkařky a designérky Anny Steinerové, která se nyní od fascinace kávovým zrnem přesouvá také na ostatní části i fáze kávovníku. Něžné, propracované šperky symbolizují například listy, květy, pupeny, […]

I na pláži můžete vypadat skvěle!

14. Červenec, 2018
image001

Léto je tady a s ním konečně i čas zasloužené dovolené. Chystáte se do vysněné přímořské destinace, nebo dáváte přednost relaxu u jezera? Ať už se rozhodnete trávit dovolenou jakkoliv, v povinné letní výbavě by vám rozhodně neměly chybět plavky. Udělejte si radost a pořiďte si stylový kousek z aktuálních letních kolekcí.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting