Denim – nesmrtelný módní hit

13. Červen, 2018
image002

Denim je v kurzu už několik století, a na oblíbenosti stále neztrácí. Modrý pracovní oděv podobný denimu nosili už janovští námořníci v 17. století. V polovině 19. století se v Americe začaly prodávat pracovní oděvy z bavlněného serže, který se dovážel z francouzského města Nîmes. Právě spojení serge de Nîmes dalo vzniknout samotnému názvu tkaniny, denimu.

Event D.I.C. v Dubaji

6. Červen, 2018
dic-1786

D.I.C. se stalo hlavním partnerem akce FIESTAHAN 2018, která se konala koncem dubna v Dubaji. Tato velkolepá akce, měla lidem poskytnout mnoho informací o krásách a zajímavostech Filipín, jejich kultuře a cestovním ruchu.

Klasika v moderním provedení

3. Červen, 2018
5

Je tu léto a s ním i volnější dress code. Pokud máte také tu možnost být v práci více sexy, využijte toho, že můžete být ženštější, než jste si kdy pomyslela. Materiály, které využívají pro letní modely návrháři, jsou lehčí, vzdušnější, velmi elegantně kopírují figuru. Viskóza, hedvábí a další lehounké zázraky ubírají kilogramy, zvýrazňují přednosti. Vyzkoušejte jejich […]

V hravém etno stylu

23. Květen, 2018
untitled

I letos patří mezi jeden z hlavních trendů podmanivá etno móda. Není divu, že se vrací stále zpět. Bohémské odívání je uvolněné, pohodlné a hravé. Buďte šik a nechte se inspirovat hippie stylem nebo jihoamerickými aztéckými vzory. Etno kousky rozhodně stojí za vyzkoušení.

Odvážná, smyslná a sexy. V modelech Cuplé.

17. Květen, 2018
IMG_6412

Ještě jste si nevšimla nové, smyslné a sexy značky na českém módním trhu? Měla byste. Značka Cuplé přináší letní kolekci, která je smyslná, sexy, podtrhuje přednosti a ukrývá nedostatky. Inspirace hippie stylem je zřejmá. Vydejte se po stopách volné lásky, nezávislosti a ženské síly. V modelech Cuplé, které jsou tu přesně pro váš styl.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting