S odbornicí o vánoční stravě

22. Listopad, 2018
christmas-dinner-1926937_1280

Odpovídá MUDr. Zuzana Kala Grofová, lékařka se specializací na klinickou výživu. Jaké je vaše doporučení na stravování o Vánocích, abychom našemu tělu neuškodili? Měli bychom se snažit co nejvíce přibližovat normální zdravé stravě. Základním pravidlem vánočního stravování je nepřehánět to s jídlem ani nápoji.

Podceňovaná chřipka

20. Listopad, 2018
Image-1

V České republice existuje léta zakořeněný vlažný postoj vůči očkování proti chřipce, samotné onemocnění je značně bagatelizováno a výsledkem jsou zbytečná úmrtí až dvou tisíců pacientů ročně. Obzvlášť pro chronicky nemocné pacienty představuje očkování život zachraňující prevenci. Nebezpečí totiž spočívá nejen v obtížnější léčbě chřipky u chroniků, ale především i ve vysokém riziku rozvoje vážných druhotných komplikací, […]

Modelace ženského genitálu

18. Listopad, 2018
Image-1 (1)

Současný trend – snaha po dokonalosti těla – nutí ženy, aby věnovaly větší pozornost i těm částem svého těla, které bývají v převážné většině zcela skryty před zraky veřejnosti. V posledních letech tak plastičtí chirurgové přistupují  k estetickým  úpravám i těch nejintimnějších míst – zevních oblastí ženského pohlavního ústrojí. Ve svém výsledku vedou ke zlepšení v oblasti sexuálního života.

Oční poradna: i oči mohou mít migrénu. Jak jim ulevit?

17. Listopad, 2018
Image-1

Podle odhadů trpí pravidelnými bolestmi hlavy až milion Čechů. Migréna může ale postihnout i zrak. Jak se oční migréna projevuje, co ji spouští a může trvale poškodit zrak?

Pomůcka BeSafe Pregnant představuje bezpečnější jízdu pro těhotné ženy

8. Listopad, 2018
Image-1 (3)

Obavy z používání bezpečnostních pásů v autě má během těhotenství řada budoucích maminek. Přitom právě správné připoutání výrazně redukuje riziko zranění matky i plodu během dopravní nehody. Velmi důležité je řádné vedení tříbodového bezpečnostního pásu. Musí být veden nízko přes pánev, nikoliv přes vrchol dělohy. K zafixování pásu na správné místo slouží pomůcka značky BeSafe – BeSafe Pregnant, […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting