Oční poradna: jak se zbavit syndromu suchého oka?

22. Únor, 2019
Image-1

Takzvaným syndromem suchého oka trpí každý sedmý člověk. Objevit se může v každém věku. Kromě nepříjemného pocitu pálení a řezání může způsobit i závažné zrakové obtíže.

Oční poradna: i oči mohou mít migrénu. Jak jim ulevit?

16. Únor, 2019
Image-1

Podle odhadů trpí pravidelnými bolestmi hlavy až milion Čechů. Migréna může ale postihnout i zrak. Jak se oční migréna projevuje, co ji spouští a může trvale poškodit zrak?

Spalničky útočí stále častěji. Zjistěte si, jak jste na tom s protilátkami

2. Únor, 2019
vaccine-3741298_1920

Spalničky považuje řada lidí za onemocnění, které patří do historie a je dávno zvládnuté. A přesto se s nimi stále znovu setkáváme a možná si i zvykáme na opakovaná hlášení výskytu onemocnění spalničkami v řadě evropských zemí a nepřikládáme jim žádný větší význam. Vymoženosti moderní doby v nás mnohdy vyvolávají pocit neohroženosti a jistoty toho, že máme vše […]

JIZVY PO PLASTICKÝCH OPERACÍCH

16. Leden, 2019
Image-1 (1)

Žádný chirurg neumí operovat zcela bez jizev. Vždy, kdy dojde k porušení kůže – tedy k jejímu rozříznutí – nějaká jizva vznikne. Pokud uvažujete o zvětšení prsů silikonovými implantáty, musíte počítat s tím, že na prsech budou jistě nějaké jizvy v místech, kudy budou implantáty do prsů vloženy. 

Topná sezóna je v plném proudu. Rady a tipy, jak neprotopit majlant

11. Leden, 2019
Image-1

S novým rokem přichází řada z nás s předsevzetími. Jestli je jedním z nich i to, že v letošním roce chcete udržet výdaje domácnosti na uzdě, rozhodně se vyplatí podívat se na náklady za energie.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting