Tabletka, náplast nebo injekce? Manuál pro výběr antikoncepce vám pomůže najít tu nejvhodnější

8. Říjen, 2018
pills-1354782_1280

Historie antikoncepčních prostředků může být pro někoho velice překvapující. S předchůdcem kondomů prorazili Angličané, kteří se použitím zvířecích střev chránili před pohlavními nemocemi, už během 40. let 17. století. Tehdy byl účel ochrany před otěhotněním až druhořadý. Gumové prezervativy přišly na řadu až v polovině 19. století, kdy se objevily i nové techniky antikoncepčních prostředků, z nichž se […]

Nepodceňujte péči o řezané květiny!

30. Září, 2018
Pressebild2_E2S

Darovaný květinový pugét přináší nejen radost, ale také starost. Aby vám květiny vydržely co nejdéle, řiďte se několika jednoduchými radami. Jen tak totiž zněkolikanásobíte živnotnost vaší květiny.

PACIENTI S NEUSPOKOJIVOU HLADINOU CHOLESTEROLU MAJÍ NOVOU ŠANCI NA ZLEPŠENÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU

28. Září, 2018
nutrient-additives-505124_1280

Doporučená hladina celkového cholesterolu v krvi by se měla pohybovat kolem 4,5 mmol/l. V ČR trpí značná část populace některým z metabolických onemocnění, která se vyznačují mnohonásobně vyššími hodnotami cholesterolu. Patří k nim dyslipidemie a familiární hypercholesterolemie (FH). Dyslipidemie je nejčastější metabolické onemocnění, které postihne až 85 % populace nad 55 let věku. Pacienti s vysokou hladinou cholesterolu mohou […]

Chřipka – závažné onemocnění, které za 3 dny nevyležíte

25. Září, 2018
young-woman-2239269_1280

Chřipka je akutní, vysoce nakažlivé onemocnění, které má sezonní výskyt. Neprojevuje se pouze v oblasti dýchacích cest, postižen je celý organismus. Často ji doprovází velmi závažné komplikace. Jako jediná respirační infekce se šíří rychle napříč všemi věkovými kategoriemi a státy. Může být nebezpečná i pro zdravé mladé lidi a jedinou účinnou prevencí je očkování.  

Oční poradna: jídlo pro oči aneb jaké potraviny zlepšují zrak?

20. Září, 2018
Image-1

Lidskému zraku prospívá řada potravin. Zřejmě tou nejznámější je mrkev, která má pozitivních účinků na zrak skutečně mnoho. Není ale zázračná. Jaké potraviny jsou zraku prospěšné a jaké mu naopak mohou škodit?

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting