Trpíte v létě otoky nohou? Rozlučte se s nimi jednou pro vždy!

9. Srpen, 2018
leg-1839205_1920

Léto patří k nejoblíbenějším ročním obdobím. Zároveň je to ale čas, kdy ženy i muže, přestože jsou jinak v dobré zdravotní kondici, mohou potrápit nepříjemné otoky nohou. Příčinou toho, že naše nohy v létě vypadají jako „nalité konve“, jsou vysoké teploty v kombinaci s mnoha dalšími faktory.

4 tipy, jak si usnadnit život

30. Červenec, 2018
Image-1

Kdo by si občas nechtěl usnadnit život? Času je málo a všichni ho chceme trávit kvalitně a se svými blízkými. Právě proto jsme pro vás sepsali několik tipů, jak ušetřit čas, peníze a občas taky velký kýbl nervů.

FYZIOporadna: Jak přežít dlouhé cestování autem

21. Červenec, 2018
driving-2934477_1280

Každý čtvrtý Čech považuje za ideální dovolenou pobyt u moře. Řada z nich si vyrazí užívat volno v cizině po vlastní ose. Dlouhé cesty autem však dokážou otrávit i zaryté romantiky. Jak zvládnout úmornou jízdu, aby nebolela a odstartovala dovolenou snů?

(Ne)povedené plastiky

10. Červenec, 2018
Image-1 (1)

Chcete být krásná a místo toho odcházíte z kliniky na pokraji zhroucení. Na co si dát pozor, co konzultovat s lékařem, než se pro skalpel rozhodnete? 

Oční poradna: také děti potřebují sluneční brýle. Jak vybrat ty správné?

8. Červenec, 2018
Image-1

Během letních měsíců si většina dospělých chrání zrak před slunečními paprsky slunečními brýlemi. Na děti se ale často zapomíná. Dětský zrak je přitom k poškození slunečním zářením náchylnější než ten dospělý. Výběr dětských slunečních brýlí by rodiče rozhodně neměli podceňovat.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting