Pektin Dr. Oetker

19. Červen, 2018
Dr_Oetker_Pektin

Dr. Oetker je jedním z největších výrobců velmi kvalitních přípravků pro domácí výrobu džemů a marmelád. S přípravky na zavařování je Dr. Oetker na našem trhu dlouhodobě jedničkou. Pod touto značkou nyní najdete kompletní sortiment produktů na želírování, ze kterých si vybere každý, kdo dává přednost domácímu zpracování ovoce a zeleniny.

Šetrná, ale velmi účinná séra na řasy a obočí představuje značka APOT.CARE

15. Červen, 2018
Marionnaud_APOT CARE_OPTILASH_pack

Oko, do duše okno. Je to právě oční kontakt, který často rozhoduje o našich sympatiích. Pokud je navíc oko lemováno krásnými, dlouhými řasami a hustým obočím, máme vyhráno. Speciálně pro podporu růstu řas a obočí je vyvinuto trio značky APOT.CARE –  sérum OPTILASH Advanced, které rychle a viditelně podporuje růst řas, sérum OPTIBROW Advanced, které […]

Letní měsíce ve stylu dekadentního sebevědomí. Aneb letní vedra přežijete výhradně v exkluzivních modelech Cuplé.

11. Červen, 2018
Image-1

Výrazné motivy, jedinečné zpracování extravagantních i běžných materiálů. To vše jsou detaily, které z vašeho letního outfitu udělají jedinečný model, ve kterém budete na ulici nepřehlédnutelná. Sebevědomá značka Cuplé dodává svými modely každé nositelce nepřehlédnutelnou esenci ženskosti. Takovou, která z nositelky udělá objekt zájmu všech lidí, kteří ji míjejí.

Školství o žebrácké holi aneb 25 let planých vládních slibů o prioritě bez peněz

8. Červen, 2018
ID-10075731

Vzdělávání je pro politiky vždy prioritou číslo jedna. Připomínají to především před volbami. A velmi často je tato věta součástí programových prohlášení vlád. Tím ale veškeré snahy obvykle končí. Pokud nahlédneme do programových prohlášení všech vlád od vzniku samostatné České republiky, většinou v nich najdeme jen obecné fráze. V oblasti školství jsou cíle formulovány velmi vágně a […]

Unikátní prostory pro speciální příležitost

2. Červen, 2018
IMG_6717

Bratislavský Grand Hotel River Park nabízí exkluzivní prostory pro Vaše konference, ale i večírky, svatby nebo rozlučky se svobodou. Nesoustřeďte se proto jen na klasické konferenční místnosti, uspořádejte obchodní setkání nebo oslavu narozenin např. v PREZIDENTSKÉM APARTMÁ.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting