Deset Instagramů deprese, prosím!

15. Červenec, 2019
instagram-1789189_1920

Nejpopulárnější sociální síť? Pro obchodníky každopádně – trávíme na ní nekonečné hodiny, fotíme na ní i to největší soukromí a nově i rovnou nakupujeme. Pro náš mozek už to tak růžové není. Ukazuje se, že s Instagramem přicházejí nejen hezké fotky, ale taky úzkosti a deprese. Proč to tak je a jak jim nepropadnout úplně?

Den, kdy medvídek oslaví 97. narozeniny

14. Červenec, 2019
1

Rok se s rokem sešel a milovníci želatinových bonbonů se mohou těšit na další významný den. V pondělí 15. července totiž opět oslavíme Mezinárodní den gumových medvídků. A co víc, je tomu právě 97 let, kdy první želatinový medvídek spatřil světlo světa. A to už si nějakou sladkou oslavu zaslouží, nemyslíte?

Boj a tanec jdou spolu ruku v ruce. Přesvědčte se 13. července na zámku

12. Červenec, 2019
b

Haka – maorský hromadný tanec bojovníků před bitvou. Gatka – indické tajné bojové umění sikhské sekty. Waikhru – taneční rituál zápasníků thajského boxu jako prokázání úcty a poděkování. Boj a tanec toho mají společného víc, než se na první pohled může zdát. Mezi mladými tanečníky se v této souvislosti nejčastěji zmiňuje „battle“, v kterém se mísí hip […]

BEZLEPKOVÉ DOBROTY, DO KTERÝCH SE ZAMILUJETE

10. Červenec, 2019
dort1

Jídelníček 21. století je plný bílé rafinované mouky. Ta ale obsahuje lepek, který pro tělo představuje zátěž. Díky šlechtění plodin se navíc vyskytuje v daleko vyšších koncentracích než dříve. Chcete se cítit fit? Zkuste recepty na „odlehčené“ dobroty z Biopekárny Zemanka.

Nakupujte eko

9. Červenec, 2019
hands-4091879_1920

Plastové obaly jsou bezesporu potřeba. Jejich nadužívání však nikoli. Jak najít balanc mezi oběma proudy?

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting