Slunečná Sicílie protavena do šperků

27. Červen, 2017
freywille-FM_492XX#771[51]

V okamžiku, kdy se na tyto šperky podíváte, přenesete se na sluneční Sicílii. Kolekce značky FREYWILLE – VIBRANT SICILY, která je stvořená pro letní dny, je věnována poctivému řemeslu italských mistrů.

PURE CALMILLE: IKONICKÁ PÉČE V NOVÉM

26. Červen, 2017
Utilisation cube Atelier de la Cosmetique VegetaleCamomille matricaire

Komplexní péče pro všechny typy pleti, jejíž základní aktivní složkou je bio heřmánek, chrání, zjemňuje a hydratuje pokožku po celý den a v každém věku. Pure Calmille je vhodná pro ženy, které dávají přednost jednoduchosti, přirozené kráse a tradičním rostlinným ingrediencím.

Neviditelná ochrana pro vaši pokožku a plážové vlny ve vlasech

25. Červen, 2017
DERMACOL BEACH STYLE HAIR SPRAY - image

Už se těšíte, až budete chytat letní bronz? Na pláži, u bazénu nebo doma na zahradě? I přestože sluneční paprsky přispívají k dobré náladě a po krásně opálené pokožce touží téměř každá žena, nezapomeňte na správnou ochranu pokožky i vlasů.

Napište to čokoládou! Tou nejlepší!

23. Červen, 2017
Zdobeni Dekorace Srdicka 5-2016 (v03C)

Čokoládové číslice a písmenka vyrobené z vysoce kvalitní extra hořké čokolády, která obsahuje 56% kakaa, budou nápaditou ozdobou vašeho moučníku upečeného pro někoho blízkého nejen k narozeninám. Ozdobit můžete dorty, cupcakes, drobné pečivo, dezerty, šlehačky i zmrzliny.

Léto v bílé barvě…

22. Červen, 2017
image001

Letní příroda překypující všemi barvami je doslova pastvou pro oči. Pokud si lámete hlavu nad tím, do kterého pestrého odstínu vyladit svůj outfit, zkuste to obráceně – oblečte se do bílé! Právě tato barva vynikne v letní sezóně nejlépe, obzvlášť na opálené pokožce. Vedle estetického rozměru má také jeden ryze praktický, bílé oblečení odráží sluneční […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting