Canisterapie: léčba psí láskou pomáhá dětem i unaveným dospělým

18. Únor, 2019
dog-3135777_1920

Rodiče, kteří doma nechtějí domácí mazlíčky, jsou možná sami proti sobě. Zvířata totiž dětem pomáhají v přirozeném motorickém i citovém vývoji, učí je zodpovědnosti a zklidňují hyperaktivní neposedy. Jsou ideálním parťákem dětí s ADHD a stejně blahodárně působí také na psychiku dospělých.

Policie v akci: Vše pro vyšší sledovanost, kolaps v hračkářství a mnohem víc….

23. Leden, 2019
police-378255_1280

Čtyři případy, čtyři lidské osudy každý všední den. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i […]

Nejčastější dotazy, které padnou v pořadu Prostřeno!

15. Leden, 2019
Vydra1

Oblíbená docu série Prostřeno! je vysílána již desátým rokem. Za tu dobu se dá zjistit poměrně hodně nejen o soutěžících, ale také o samotných divácích. A co zajímá všechny bez rozdílu? Jaké jsou nejčastěji padající dotazy? My to víme!

Stálice FTV Prima – Prostřeno!, statisticky vzato…

6. Leden, 2019
spolecna2

Pořad Prostřeno! je oblíbenou stálicí na televizním nebi. Za roky vysílání prošel několika změnami, které jsou ku prospěchu soutěžícím i divákům. Jaké trendy v kulinařině můžeme díky pořadu vysledovat a jak hovoří čísla?

Kolik lidí se vejde do vašeho bytu, aneb vaření se štábem za zády, aneb jak probíhá natáčení pořadu Prostřeno!?

3. Leden, 2019
spolecna2

Oblíbená docu série Prostřeno! je vysílána již desátým rokem. Za tu dobu přinesla soutěžícím nemalé výhry, i relevantní sociální průzkum. Jenže, dokáží si lidé vůbec představit, kolik lidí se musí vejít do kuchyně soutěžícího?

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting