Návrat do práce po rodičovské – jak ho zvládnout co nejlépe?

14. Listopad, 2017
ID-100348862-300x200

S prací je to podobné jako třeba s jízdou autem. Pokud jste se jednou naučili řídit, pravděpodobně už to nikdy nezapomenete. Jakmile ale nebudete jezdit pravidelně a po letech se rozhodnete znovu sednout za volant, spíše než styl profesionálního řidiče bude vaše jízda připomínat první zkušební cestu žáka autoškoly. Možná si  vzpomenete na základní pravidla a zákonitosti, […]

Po čtyřicítce za zenitem?

23. Únor, 2017
ID-10076318

Je nám 40 a víc, jsme na vrcholu sil, děti jsou víceméně samostatné jednotky a my se rozhlížíme, kam napřít svou sílu, entuziasmus a dovednosti. Jenže… Zaměstnavatelé touží po mladých, schopných a kreativních. Která z nás před dvaceti lety razila heslo Nevěř nikomu nad třicet, teď hořce lituje a posouvá číslovku o deset roků výš. 

Návrat do práce po rodičovské dovolené

9. Leden, 2017
ID-100275946

V České republice je rodičovské dovolená dlouhá. Tři roky s dítětem jsou luxusem, o kterém se maminkám v zahraničí ani nezdá. Na druhou stranu, o to těžší je návrat do práce. Víte třeba, jak připravit životopis, který potencionálního zaměstnavatele zaujme?

Toužíte po úspěchu?

20. Srpen, 2016
IMG_0579

Máme pro vás recept těch, kterým se daří. I doporučení kouče, na co si dát pozor, aby se vám opravdu dařilo, a navíc jste úspěch ustáli. To nejdůležitější? Na prvním místě musí být vášeň pro věc. Bez té se mezi úspěšné nezařadíte nikdy.

Kosmetika z přírody

5. Květen, 2016
gift_heroes_mothersday_mum

Lush je kosmetická značka se sídlem v Poole v Dorsetu v Anglii. Zakladateli jsou manželé Mark a Mo Constantineovi, kteří se spolu s partou dalších nadšenců už zamlada věnovali výrobě vlastní kosmetiky z převážně přírodních surovin.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting