Odměňte školáka za vysvědčení nezapomenutelnými zážitky

28. Červen, 2017
Laser game_

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a s ním i vysvědčení. Ať už máte doma premianta nebo se známky nevydařily podle představ, každý školák si určitě zaslouží alespoň malou odměnu za své snažení. Přinášíme tipy na dárky jak pro ty mladší, tak i teenagery a nezapomínáme ani na jejich rodiče.

Den dětí trochu jinak –Tip pro maminky a jejich dcery

15. Květen, 2017
ID-100111862

Blíží se Mezinárodní Den dětí a s ním také přání rodičů, i jejich dětí, si den skvěle užít. Jistě, můžete zajít na pohár, bavit se v kině, co takhle zamyslet se nad přidanou hodnotou společně tráveného času, kterého je v dnešní době tak málo?

K velké radosti a útulnému domovu dětí v nouzi

8. Duben, 2017
azylovydum_42

13 pokojů, 13 maminek ve složité životní situaci a 19 dětí. Tak to vypadá v azylovém domě Českého červeného kříže Berounka. Jaké vybavení jim nejvíce chybí a jak jim teď všichni můžeme pomoci?

Zábavná výuka není mýtus

26. Březen, 2017
matej_greta_pouzitelna fotografie

U základních vyučovacích předmětů jakými jsou matematika nebo český jazyk je pro učitele stále obtížnější udržet pozornost žáka.  Interaktivní verze výuky pomocí online úloh je moderní a progresivní metodou, která bojuje proti stereotypnímu způsobu vyučování a zvyšuje motivaci k učení. Díky zábavné formě nejen podle metody profesora Hejného se dětem podařilo úspěšně vyřešit okolo 1 305 371 […]

BABY born® má starší sestřičku

12. Březen, 2017
820704 Starsi sestricka BABY born (8)_300

Vaše dcera si velice ráda hraje s panenkami, stará se o miminka. Jenže najednou přišla s požadavkem, že by chtěla být také maminkou větší holčičky. Takové, které by mohla česat vlásky, kamarádit se s ní.  Jistě nechcete bezmyšlenkovitě pořídit první panenku, která vypadá dospěle, takže otálíte s rozhodnutím. Už nemusíte. Vyzkoušejte starší sestřičku panenky BABY born®.  Díky perfektně provedenému […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting