To nejlepší, co můžete dát

12. Červen, 2018
lactil

Kojení je ten nejpřirozenější způsob výživy vašeho miminka. Zvládnout jeho techniku i podpořit tvorbu mléka není tak složité. Stačí vědět, jak na to a mít pozitivní přístup.      

Nejčastější dětské úrazy očí (nejen) v létě. První pomoc zvládnete i vy

9. Červen, 2018
child-997231_640

Na léto se těší snad každý z nás a především děti. A právě období letních prázdnin patří z hlediska úrazů mezi nejrizikovější část roku. Děti tráví většinu času v přírodě, na hřištích, na letních táborech či u vody. Jaké oční úrazy patří mezi nejčastější a co není dobré podcenit?

Darujte dětem zážitek! O ten přeci jde

1. Červen, 2018
Dendeti_ilustracni-850x776

Už téměř 70 let patří 1. červen všem dětem a způsobů, jak s nimi tento den oslavit, se za ty roky nastřádalo nepočítaně. Pokud si lámete hlavu nad tím, co z nabízených možností vybrat, aby na to vaše ratolesti hned druhý den nezapomněly, vsaďte – pro některé z nich – na nevšední zážitek v podobě koncertu, divadla nebo knihy. […]

Hurá na výlety s digitální video chůvičkou BAYBY BBM 7030

29. Květen, 2018
BAYBY_image foto

Babičky, tetičky, přátelé a známí. Zkrátka všichni kolem nás potřebují čas od času „zkontrolovat“, jak nám děťátko roste, zda (a kolik) už má zoubků a komu se více podobá. Cestování s malými dětmi si však pro naši (i jejich) pohodu žádá „vylepšováky“, o kterých se nám v čase „před dětmi“ ani nezdálo. Jedním z nich je velmi praktická […]

Chcete krásné fotografie svých dětí?

26. Květen, 2018
b

Momentky či plánované fotografie. Vzpomínky, které vám nikdy nikdo nevezme. Jenže: Jak zajistit, aby výsledek vašeho snažení byl co nejlepší? A jak zklidnit malé rošťáky? My to víme.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting