GHO GHO GHOSTY

15. Říjen, 2017
6590 Ghosty rozlozene

Kdo si nepřál stát se alespoň na chvíli strojvedoucím tajemného vlaku duchů? Tak seber odvahu a vyraz na vzrušující jízdu! Komu se podaří sestavit nejdelší vláček a do vagonů posadí nejvíce cestujících

Do kaluží!

9. Říjen, 2017
12803-4O5_Handle It Rain Boot Kids_Bradley_034

Podzimní přeháňky občas přehání Ještě že jsou tady lehoučké holínky Crocs, které se díky oušku snadno nazouvají a prozáří i ty uplakané dny. Bestseller Handle It Rain Boot je letos navíc k dostání nejen v plejádě klasických barev, ale i v divočejším kabátku jako nový model Handle It Graphic Boot.

Děti dětem…

6. Srpen, 2017
FA17_L_K_Lenny_818

Děti stály u úplného zrodu značky TOMS. Právě starost o znevýhodněné děti přiměla Blakea Mycoskieho k založení značky, jejíž hlavním posláním je pomáhat. Od té chvíle uplynulo už 11 let a za tu dobu se podařilo rozdat 75 miliónů bot dětem, které teď můžou chodit do školy a nepřímo tak pomáhat své rodině a komunitě.

Já padouch 3 na dětských lepidlech UHU

4. Srpen, 2017
Mimon UHU stic

Značka UHU uvádí limitovanou edici lepidel s motivy JÁ PADOUCH 3. Obrázky Grua, mimoňů, Agnes, Margo a Edith najdou děti na tyčinkách UHU Stic, lepící plastelíně UHU Patafix a lepidle s přesným dávkováním UHU Twist & Glue. Lepidla jsou netoxická, neobsahují rozpouštědla a vyrábějí se v Německu.

Kdo se baví, nezlobí

11. Červenec, 2017
Mikina_s_kapuci_1497513872

Sedět v klidu? To je přeci nuda! Právě pro neposedy je určena naše nová dětská kolekce. Stylové bundy, pestré barvy, ale i školní vybavení, které je opravdu cool. A z malých hrdinů mohou být klidně i rockové hvězdy. Zahájení prodeje 31. července 2017 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, v e-shopu www.tchibo.cz již v úterý […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting