10 pravidel, abyste byli fit

2. Duben, 2018
Foto_Zdravy zivotni styl (3)

Každý chce být zdravý a spokojený. Jak ale dosáhnout toho, aby byly tělo i mysl v dobré kondici? Važte si svého zdraví, okamžiků štěstí a všech dobrých věcí ve vašem životě. Protrénujte se k pozitivnímu myšlení a zdravému životnímu stylu, abyste si mohli užívat každou minutu života. Přinášíme vám 10 jednoduchých tipů, jak toho dosáhnout.

Trápí vás unavené oči? Vsaďte na lutein

12. Březen, 2018
Imige phot

Patříte mezi skupinu lidí, která v práci neustále hledí do monitorů a po dlouhém dni si k domácímu relaxu zapne televizi? Určitě tedy znáte nepříjemný pocit unavených a suchých očí. Ačkoli je zrak pouze jedním z pěti smyslů, považujeme ho za nejdůležitější, a i přesto jej zatěžujeme řadou škodlivých faktorů. Ty mohou způsobovat nejen únavu, […]

VYSOKÝ CHOLESTEROL OHROŽUJE I NÁŠ MOZEK

8. Březen, 2018
ID-100377267

Cévní mozková příhoda (CMP) označovaná také jako mozková mrtvice nebo odborně iktus je třetí nejčastější příčinou úmrtí v ČR. Každým rokem postihne 25 tisíc lidí a v průměru 28 z nich na následky onemocnění denně zemře. Problémem je, že cévní mozková příhoda nebolí a její příznaky lidé často podceňují.

Otužování a přírodní vitamíny ve století stresu nestačí: se ztrátou imunity se musí bojovat i psychickou pohodou

23. Únor, 2018
ID-100111172

Během sychravého podzimu, chladné zimy a zešeřených dní člověk často pociťuje únavu, nedostatek energie, populaci trápí rýma, kašel nebo kulminují problémy se spánkem.  Ne vždy za to ale může počasí. Původcem obtíží velmi často bývá oslabená imunita. 

Zázračný botox

28. Leden, 2018
Foto: www.freedigitalphotos.net

Je fakt, že botox omlazuje pleť? Také jste dosud žila v přesvědčení, že kůra botoulotoxinu na chvíli vyhladí ty nejviditelnější vrásky v obličeji, časem se ale vše vrátí k původnímu stavu? Takže z vás centra estetické chirurgie jen chtějí doživotně, respektive do doby, než na svůj vzhled rezignujete, jen tahat peníze?

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting