ZDRAVÉ MOČOVÉ CESTY V LETNÍCH MĚSÍCÍCH

14. Červen, 2018
Image-1

Letní radovánky jsou neodmyslitelně spjaty s vodou. Dovádění v bazénu, nohy namočené v potoce, či potápění v moři. Vlhké plavky, letní větřík, či podcenění nočního chladu však mohou přinést potíže v podobě zánětů močových cest. Ještě dříve, než pocítíme nepříjemné pálení, časté nutkání na toaletu a další příznaky, dopřejte své močové soustavě přírodní elixír v podobě tobolek URINALEX od Novax Naturpharma. […]

Natinuel představuje řadu přípravků pro pevnější a štíhlejší křivky

30. Květen, 2018
Natinuel_body prime_1365Kc

Také se děsíte okamžiku, kdy budete muset ukázat své tělo v plavkách? Trápí vás strašák jménem celulitida či nezpevněná pokožka? Pak vás potěší nová řada přípravků od italské značky Natinuel. Díky obsahu mnoha účinných látek, které aktivně působí na procesy v organismu zodpovědných za zdravou, budou vaše problémové partie po jejich aplikaci viditelně zpevněné a štíhlejší.

10 pravidel, abyste byli fit

2. Duben, 2018
Foto_Zdravy zivotni styl (3)

Každý chce být zdravý a spokojený. Jak ale dosáhnout toho, aby byly tělo i mysl v dobré kondici? Važte si svého zdraví, okamžiků štěstí a všech dobrých věcí ve vašem životě. Protrénujte se k pozitivnímu myšlení a zdravému životnímu stylu, abyste si mohli užívat každou minutu života. Přinášíme vám 10 jednoduchých tipů, jak toho dosáhnout.

Trápí vás unavené oči? Vsaďte na lutein

12. Březen, 2018
Imige phot

Patříte mezi skupinu lidí, která v práci neustále hledí do monitorů a po dlouhém dni si k domácímu relaxu zapne televizi? Určitě tedy znáte nepříjemný pocit unavených a suchých očí. Ačkoli je zrak pouze jedním z pěti smyslů, považujeme ho za nejdůležitější, a i přesto jej zatěžujeme řadou škodlivých faktorů. Ty mohou způsobovat nejen únavu, […]

VYSOKÝ CHOLESTEROL OHROŽUJE I NÁŠ MOZEK

8. Březen, 2018
ID-100377267

Cévní mozková příhoda (CMP) označovaná také jako mozková mrtvice nebo odborně iktus je třetí nejčastější příčinou úmrtí v ČR. Každým rokem postihne 25 tisíc lidí a v průměru 28 z nich na následky onemocnění denně zemře. Problémem je, že cévní mozková příhoda nebolí a její příznaky lidé často podceňují.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting