Chodidlo jako sexuální symbol aneb láska skrytá v chodidle

4. Srpen, 2019

„Ženské nohy jsou jako kompasy, které křižují dlouhými kroky celý svět všemi směry a dávají mu rovnováhu a harmonii,“ tvrdí François Truffaut prostřednictvím hlavního hrdiny svého filmu Muž, který miloval ženy.

Nechte prvního máje o lásce vyprávět hvězdy

27. Duben, 2019
astronomy-1867616_1920

Rádi byste si se svou drahou polovičkou užili na prvního máje den a večer plný romantiky? To by vaše kroky měly v 19 hodin vést do Planetária hlavního města Prahy. Tady budou láskyplné příběhy vyprávět hvězdy.

Spermiogram se horší, muži ztrácí zájem o sex

20. Červen, 2018
couple-498484_640

Sex za účelem plození dětí přestává být pro řadu mužů atraktivní. Jsou rozptýleni řadou jiných lákadel, kariérou a honbou za zážitky, které je nestojí příliš úsilí a neriskují při nich odmítnutí. Společnost degraduje, a tak se za 50 let může stát, že se v Evropě jiné dítě než ze zkumavky, nenarodí.

Dejte si předsevzetí…, které dodržíte!

31. Prosinec, 2017
Dejte predsevzeti

Ale jak na to? Reálně, bez toho vám totiž vydrží maximálně pár týdnů. A přidá se špatný pocit hned v počátku nového roku, to přece nepotřebujete. Víte, které je nejčastější předsevzetí každé z nás? Jasná věc, je to všechno, co souvisí s ne zcela  ideální hodnotou na ručičce váhy. Více sportovat, méně jíst, zhubnout, a tak dále. A […]

Podle těchto indicií poznáte, že vás miluje!

30. Prosinec, 2017
ID-10090863

Novoroční téma: Láska.  Začínáte ve vztahu nanovo s novým mužem, nebo potřebujete zpětnou vazbu od toho, se kterým sdílíte společné dny už nějaký ten pátek, a už delší dobu z něj všeříkající vyznání lásky nevypadlo? Pánové s jasným „miluji tě“ dělají štráchy a neříkají ho zrovna často. Ale lásku nemusíte slyšet, tu musíte především cítit. Slovo lze totiž […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting