Manuál antikoncepce

11. Únor, 2020
Image of intimate relationship with passionate affection

Historie antikoncepčních prostředků může být pro někoho velice překvapující. S předchůdcem kondomů prorazili Angličané, kteří se použitím zvířecích střev chránili před pohlavními nemocemi, už během 40. let 17. století. Tehdy byl účel ochrany před otěhotněním až druhořadý. Gumové prezervativy přišly na řadu až v polovině 19. století, kdy se objevily i nové techniky antikoncepčních prostředků, z nichž se […]

Chodidlo jako sexuální symbol aneb láska skrytá v chodidle

4. Srpen, 2019

„Ženské nohy jsou jako kompasy, které křižují dlouhými kroky celý svět všemi směry a dávají mu rovnováhu a harmonii,“ tvrdí François Truffaut prostřednictvím hlavního hrdiny svého filmu Muž, který miloval ženy.

Nechte prvního máje o lásce vyprávět hvězdy

27. Duben, 2019
astronomy-1867616_1920

Rádi byste si se svou drahou polovičkou užili na prvního máje den a večer plný romantiky? To by vaše kroky měly v 19 hodin vést do Planetária hlavního města Prahy. Tady budou láskyplné příběhy vyprávět hvězdy.

Spermiogram se horší, muži ztrácí zájem o sex

20. Červen, 2018
couple-498484_640

Sex za účelem plození dětí přestává být pro řadu mužů atraktivní. Jsou rozptýleni řadou jiných lákadel, kariérou a honbou za zážitky, které je nestojí příliš úsilí a neriskují při nich odmítnutí. Společnost degraduje, a tak se za 50 let může stát, že se v Evropě jiné dítě než ze zkumavky, nenarodí.

Dejte si předsevzetí…, které dodržíte!

31. Prosinec, 2017
Dejte predsevzeti

Ale jak na to? Reálně, bez toho vám totiž vydrží maximálně pár týdnů. A přidá se špatný pocit hned v počátku nového roku, to přece nepotřebujete. Víte, které je nejčastější předsevzetí každé z nás? Jasná věc, je to všechno, co souvisí s ne zcela  ideální hodnotou na ručičce váhy. Více sportovat, méně jíst, zhubnout, a tak dále. A […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting