Aviatická pouť ve znamení hvězd

31. Květen, 2017
Breitling Jet Team

O víkendu 3. a 4. června si přijdou na své nejen milovníci letectví a historie. Na pardubickém letišti se uskuteční již sedmadvacátá Aviatická pouť, která přinese jedinečnou podívanou, složenou jak z letových ukázek, tak z komponovaného pozemního programu.

Do fitka s ENJOU

30. Květen, 2017
Simulace NEW ENJA ALL 14 merge aktual.

Staráte se pravidelně o svoji kondici a štíhlou linii cvičením?  Nezapomínejte ani na pokožku. Používáním správných přípravků jí pomůžete dostat se do formy, kterou po sportu potřebuje. Základem úspěchu při používání kosmetických přípravků je milovat svoje tělo a dopřát mu pravidelnou péči.

Zchlaďte se zdravě!

29. Květen, 2017
hydration

Pomalu, ale jistě, začaly nejteplejší měsíce, na které se všichni tolik těšíme. Letní počasí je skvělé, když můžeme vyrazit k vodě, už méně nás ale těší, pokud musíme sedět v kanceláři nebo z jakéhokoliv důvodu trávit čas doma. V takovém případě je potřeba myslet na to, jak se adekvátně zchladit, protože nadměrné horko může mít zásadní vliv na náš […]

ESCAPE CAFÉ IMAGINATORIUM SPOJUJE ÚTULNOST KAVÁRNY SE ZÁŽITKY Z ÚNIKOVÝCH HER

28. Květen, 2017
Imaginatorium_interier

S příchodem jara se veřejnosti otevírají dveře jedinečného pražského projektu IMAGINATORIUM. Spojuje mystické světy, únikové hry a prostor pro kreativní činnost. Na ploše 250m2 nabízí 3 skvělé únikové hry a multifunkční prostor s kavárnou.

Espadrilky s nadhledem

27. Květen, 2017
SP17_L_W_PLATFORMALP_1941

Konečně to vypadá, že je tady teplo a s ním i čas na další novinku TOMS – PLATFORM ALPARGATAS. Jsou to klasické espadrilky, jen s lehkou 4 cm vysokou platformou, které vám dodají ten správný nadhled do nové sezóny. TOMS Platform Alpargatas jsou k dostání v několika variantách – z pevného plátna nebo měkkého semiše, […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting