Král Sýrů s 95letou tradicí dozrál k dokonalosti

31. Červenec, 2018
obal__95

Psal se rok 1923, kdy se do Československa poprvé dostal francouzský sýr camembert. Zdali recepturu přivezl některý z českých sýrařů, který se při službě v armádě dostal až do Francie, to zůstává záhadou. Jisté je však to, že se čeští mlékaři a sýraři v Hesově na Přibyslavsku rozhodli tuto delikatesu vyrobit také a založili družstvo na […]

4 tipy, jak si usnadnit život

30. Červenec, 2018
Image-1

Kdo by si občas nechtěl usnadnit život? Času je málo a všichni ho chceme trávit kvalitně a se svými blízkými. Právě proto jsme pro vás sepsali několik tipů, jak ušetřit čas, peníze a občas taky velký kýbl nervů.

Vyhráli jste balíčky Astrid pro zdravé opalování?

30. Červenec, 2018
astrid_sun spf30_200ml

Sluníčko nabírá na intenzitě a počasí je už vyloženě letní, venku trávíme stále více času… Proto musíme naši pokožku dostatečně chránit a pečovat o ni. S inovovanou sluneční řadou ASTRID SUN si můžete užívat letní sluníčko na souši i ve vodě bez starostí!

Disney x TOMS

29. Červenec, 2018
FA18_P_G_Cinderella_HP_Email_BannersLandingPage_Social_Zappos_EmailSecondary_Option2_Social_US_National

Módní obuvnická značka TOMS vytvořila v rámci své kolekce FW18 sbírku inspirovanou archivy filmového producenta a zároveň také filantropa Walta Disneyho, která oslavuje originální skicy z klasických Disney filmů. 30-dílná sbírka obuvi pro ženy a děti představuje unikátní umělecké dílo z prvních tří originálních animovaných filmů Disney Princess, jako je Popelka, Sněhurka nebo Šípková Růženka.

Novinky NUNA: Dvoupatrový kočárek i autosedačka jako kolotoč

27. Červenec, 2018
IMG_7849

NUNA jsou prémiové výrobky pro děti, které nabízejí vždy ještě něco navíc. Mají nejrůznější vychytávky, rostou s dítětem, či se dají skvěle kombinovat. K tomu přičtěme nadčasový design a neotřelý vzhled. NUNA nyní přináší čtveřici novinek, která nadchne všechny rodiče, kteří vyhledávají nadčasové výrobky. Otočná autosedačka REBL Plus bezpečně přepraví (splňuje požadavky poslední normy i-Size) děti od […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting