Dětský svět

31. Srpen, 2018
204536_FH18_OF_Classic_Clog_K_Group_V4_9283

Botičky Crocs neodmyslitelně patří do povinné výbavy každého rošťáka. Letos nás dostane příšerka se zelenými pařáty, které ve tmě září, a kromě nekonečné zábavy doma může našim nejmenším dozdobit třeba maškarní kostým.

Zpátky do školy

30. Srpen, 2018
83653

Prázdniny končí a vy možná ještě přemýšlíte, co dokoupit dětem do školy. Z široké nabídky společnosti  Bino Europe, která přináší  na český i světový trh edukativní  dřevěné hračky,  jsme pro vás vybrali ty , které budou pro dítě nejen skvělou školní pomůckou, ale navíc ho budou i bavit.

Intimní problémy během dovolené dokážou ženy pořádně potrápit. Nepodceňujte je!

29. Srpen, 2018
Two people (mom and child) relaxing on donut lilo in the pool at private villa_shutterstock_592075217_small

Nepříjemné výtoky, svědění či pálení na intimních místech. Během dovolené to může přijít tehdy, kdy to nejméně čekáme. Příznaky vaginální infekce signalizují, že něco v intimních partiích vašeho těla není v pořádku. Víte, jak takovým nepříjemnostem předcházet?

Pět kroků ke zdravým kloubům

27. Srpen, 2018
Foto_Neprestavejte se hybat_shutterstock

Naše klouby jsou tím, co nás udržuje v pohybu a umožňuje nám aktivní životní styl. S přibývajícím věkem jsou však kloubní chrupavky stále více zatěžovány a dochází k jejich opotřebování – klouby následně ztrácejí svou přirozenou pružnost a začnou se o slovo hlásit bolestí. Co dělat, abychom svůj pohybový aparát udrželi co nejdéle v kondici?

Značka BAYBY podpořila rodinu malých čtyřčat

26. Srpen, 2018
c

Letos v červnu se v pražském Motole narodila zdravá čtyřčata. Naposledy se u nás čtyřčata narodila před patnácti lety. Na tři holky (Anežku, Moniku, Kláru) a jednoho kluka (Ondřeje) se doma těšil také tříletý bratr Vojtěch. Značka BAYBY nechyběla u pomoci mladé rodině a podpořila maminku dvěma šikovnými pomocníky – Multifunkčním ohřívačem 4 v 1 BAYBY BBW […]

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting