Čím o Vánocích potěšíte manželku, kamarádku i maminku? Exkluzivním balíčkem Bioderma pro dokonalou péči o pleť i pokožku!

30. Listopad, 2018
Bioderma

Váháte-li, čím udělat radost pod stromečkem ženám ve vašem okolí, vsaďte na vánoční balíček od Biodermy. Elegantní kosmetická taštička ukrývá tři produkty vhodné pro všechny typy pleti včetně jemné a citlivé.

Autosalon 48: Elektromobil, test extrémního vozu, nebo mini auto do města. Vyberte si váš styl jízdy životem.

29. Listopad, 2018
PHOTO-2018-11-12-12-32-46

Sledujte ve čtvrtek 29. listopadu ve 20:15 na Prima COOL a v repríze 1. prosince  v 8:00 na TV Prima. Inter arma silent musae – Ve válce umělci netvoří. Za to inženýři přicházejí se zlomovou technologií. Když je krize pohonných hmot, jako ve čtyřicátých letech minulého století, objeví se japonský elektromobil: 60 let před modely […]

Krásné ruce v podzimních tónech

28. Listopad, 2018
00000_PassionProject_Display

Veganská značka SpaRitual představuje novou , podzimní a zimní kolekci laků Gold Flexible s názvem Passion Project.  Laky Gold mají unikátní technologii, díky níž prodlouží výdrž manikúry až na dvojnásobek, a to bez použití UV lampy a  acetonu.  

Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok

27. Listopad, 2018
Image-1 (1)

Průměrná česká čtyřčlenná rodina vyprodukuje 1,2 tuny odpadu ročně – převážnou část tvoří potravinové obaly. Zamezit nadprodukci potravinových obalů se loni na podzim rozhodli organizátoři farmářských trhů Náplavka – v Praze 7 na Řezáčově náměstí spustili pilotní projekt částečně bezobalového farmářského trhu Heřmaňák. Jedná se o vůbec první český farmářský trh, kde je možné koupit většinu […]

Neporazitelná imunita

25. Listopad, 2018
Herba-C-RAPID_30_BOX_CZE_3D_R_W14113-S-02-CZE-SLO-(1)

Sychravé počasí dává tělu pořádně zabrat. Kdo nechce podzim strávit s kapesníkem u nosu, měl by začít pečovat o svou obranyschopnost. V prvé řadě tím, že zvýší příjem vitaminu C. Ten kromě jiného podporuje dobrou činnost imunitního systému, který nás chrání před bakteriemi a viry a pomáhá nám s nimi bojovat.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting