Limitované paletky i skateboardové pilníčky Marionnaud pro maminky k jejich dni

30. Duben, 2019
Marionnaud_Mother's Day_Endless Look Makeup Palette opened

Celý život pro nás maminky dělají první poslední, tak nezapomeňme na jejich významný den. Při výběru dárku nás mohou inspirovat třeba parfumerie Marionnaud. Pro nejdůležitější ženy našeho života připravily limitovanou edici luxusně vypadajících paletek se saténovým základem anebo hravé pilníčky ve tvaru skateboardu. Všechny paletky mají praktické balení a vejdou se pohodlně do každé kabelky. […]

DO PROJEKTU IBIS MUSIC SE ZAPOJIL I HOTEL IBIS PRAHA OLD TOWN

29. Duben, 2019
ibis MUSIC_Karelll

Do nového projektu ibis Music, který promění hotely ibis v hudbou pulzující místa a pódia, se ve čtvrtek 25. dubna zapojila i Praha, kdy prostory hotelu ibis Praha Old Town rozezněla hudba dvou mladých hudebníků Sofiana Medjmedje a Karellla. Atmosféra hotelové restaurace, která se pro tento večer změnila v koncertní halu, byla skvělá a všichni se […]

Pylovým alergikům pomáhá od dýchacích potíží speciální masáž i hatha jóga

29. Duben, 2019
Cvik_Uvolneni_krcnich_svaluI

Alergií trpí až 40 procent Evropanů a čísla strmě stoupají. Březen je měsíc břízy a jen počty alergiků na její pyl vzrostly v posledních 20 letech na trojnásobek. Nepříjemným příznakem pylové alergie bývají astmatické projevy. Účinnou, ale stále trochu neobjevenou pomoc astmatikům nabízí fyzioterapie.

Poděkujte mamince za její péči a lásku

28. Duben, 2019
mother-1327186_1280

Nikdo si nezaslouží víc lásky a pozornosti než ten, kdo vám ji dává od dětství. Pokud je pro vás maminka tou nejdůležitější osobou, určitě s ní nezapomeňte oslavit Den matek. Abyste jí udělali radost, nepotřebujete drahé dary. Společný čas a malá drobnost je totiž tím, co ji potěší zaručeně nejvíc.

Nechte prvního máje o lásce vyprávět hvězdy

27. Duben, 2019
astronomy-1867616_1920

Rádi byste si se svou drahou polovičkou užili na prvního máje den a večer plný romantiky? To by vaše kroky měly v 19 hodin vést do Planetária hlavního města Prahy. Tady budou láskyplné příběhy vyprávět hvězdy.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting