Velikonoční nadílka v Planet Zen

16. Duben, 2019
backspecial

Chvílí pohody a odpočinku bývá v našem uspěchaném životě málo. Přitom naše tělo i mysl potřebuje relax. Ideálním způsobem je masáž, která vás zbaví pocitů únavy, odstraní svalové napětí a stimuluje krevní i lymfatický oběh.

Vyhrajte tradiční českou koledu!

16. Duben, 2019
eggs-3216879_960_720

Koledování je oblíbená tradice, bez které si Velikonoce neumí představit více než polovina Čechů. Co mají také Češi rádi, je tradiční značka Božkov, která je nejprodávanější značkou alkohol u nás. Jeho tradice se datuje už od roku 1920 a je populární dodnes. 

Užijte si Velikonoce s delikátní nádivkou

16. Duben, 2019

Bude o Velikonocích hostit rodinu a přátele? To by na vaší sváteční tabuli neměla chybět nádivka. Hlavička, jak se jí také přezdívá, je tradiční pokrm, kterým už naše praprababičky vítaly jaro. Za ten dlouhý čas prošla její receptura mnoha obměnami, ale základ zůstává stejný. Pečivo, sníh z bílků, maso a čerstvé bylinky. Zkuste ji letos vyšperkovat […]

Probuďte v sobě šelmu a vyhrajte!

16. Duben, 2019
deichmann 1

Vpusťte do svého šatníku nespoutanou divočinu v podobě trendy obuvi s leopardím vzorem z nové kolekce Deichmann! Nechte se zlákat poutavými ženskými modely, které stylově oživí váš jarní outfit!

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting