Chcete vyhrát čistou domácnost?

2. Listopad, 2015
ID-100105579

Před Vánocemi by se hodila, že? Pokud potřebujete leskem oslnit tchýní i kamarádky, pak byste měla soutěžit právě teď. Jako výhru totiž nabízíme prostředky pro čištění možných i nemožných ploch od společnosti Amway, díky kterým vám půjde práce mnohem rychleji od ruky. A ušetřený čas, ten se počítá jako velký bonus, že?

Předvánoční důkladný úklid je nejspíš něco, co může bavit jen jedince s obsedantně kompulzivní poruchou. Ztrácíte totiž díky ní spoustu času, který byste chtěla trávit jinde a jinak. Pokud tedy přemýšlíte, jak to zaonačit, aby se vaše domácnost leskla, a vy si nepokazila adventní čas tím, že budete dřít do úmoru, měla byste vsadit na pomocníky, kteří vám vaši dřinu usnadní.

kuchyn  lestenka  loc koupelny

 

Produkty společnosti Amway vždy poskytují dokonalou rovnováhu mezi výjimečnými čistícími účinky, skvělou cenou a ohleduplností k životnímu prostředí. Vpusťte je do své domácnosti a uvidíte, že i předvánoční úklid může být rychlý a zábavný.

Nebo máte ještě variantu druhou: Postavit se k čistotě v bytě slovy: “Ježíšek se také narodil ve chlévě, netřeba tedy uklízet“… Pokud hlasujete raději pro čistotu – vyhrajte ji právě teď!

na koberce  trouby  ZOOM

 

Soutěžte o skvělý balíček s úklidovými prostředky, který obsahuje:

ZOOM™ Koncentrovaný čisticí prostředek (265,-Kč)

Víceúčelový přípravek slouží k odstraňování problematických skvrn, například od mastnoty, nečistoty atd.

L.O.C.™ Čisticí prostředek pro koupelny(175,- Kč)

L.O.C. Čisticí prostředek pro koupelny jemně a přitom účinně a zároveň snadno a bez poškrábání odstraňuje vápenné usazeniny způsobené tvrdou vodou a vodní kámen. Zanechá koupelnu hygienicky čistou a zářící – a to bez drhnutí!

L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek (250,- Kč)

Výrobek je vytvořen z přírodních složek a je určen pro každodenní čištění povrchů. Koncentrované složení neobsahuje fosfáty, silné kyseliny ani bělidlo na bázi chlóru a je dokonce účinné i pro mytí rukou. Zanechává povrch zářící a zcela beze skvrn a lze jej používat na všechny druhy omyvatelných podlah (s výjimkou dřeva bez povrchové úpravy).

L.O.C.™ Kuchyňský čisticí prostředek(175,- Kč)

L.O.C. Kuchyňský čisticí prostředek účinně a rychle proniká i tou největší mastnotou a nečistotami a zanechává vaši kuchyň hygienicky čistou. Koncentrované složení vám za vaše peníze nabízí výjimečnou hodnotu – 500ml láhev odpovídá 4 lahvím s rozprašovačem.

AMWAY™ Šampon na koberce a čalounění(255,- Kč)

Koncentrovaný tekutý šampon dokáže hloubkově vyčistit a projasnit koberce a čalounění. Speciální aplikátory pro čištění koberců a nábytku usnadňují nanášení přípravku.

AMWAY™ Čisticí přípravek na trouby(255,- Kč)

Účinně odstraňuje i tu nejzatvrzelejší připečenou mastnotu a skvrny od sladkých pokrmů, které se z trouby čistí nesmírně obtížně.

AMWAY™ Leštěnka na nábytek(205,- Kč)

Husté krémové složení přípravku má čisticí, lešticí a ochranné účinky. Ošetřený povrch je na dotek dokonale hebký a místnost je provoněna svěží citrónovou vůní čistoty.

 Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

Kolika lahvím s rozprašovačem odpovídá 500 ml L.O.C.™ Kuchyňský čisticí prostředek?

 1. jedné lahvi
 2. deseti lahvím
 3. čtyřem lahvím 

Odpověď posílejte na adresu redakce@ctyricitka.cz do 9.11.2015. Poté vylosujeme jednoho výherce, který se bude moci těšit na výhru – luxusní balíček domácích pomocníků v hodnotě 1580 Kč. Hodně štěstí.

Nápovědi hledejte také na instagramu ctyricitka.cz.

Mrkněte na facebook.com/ctyricitka.cz, přidejte si profil do přátel a o všech soutěžích budete vědět mezi prvními!

Podmínky soutěží najdete pod redakčními kontakty.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

7 komentářů k článku “Chcete vyhrát čistou domácnost?”

 1. Miloš Kubina napsal:

  3.lahvím

 2. DANUŠE KUBÍČKOVÁ napsal:

  čtyřem lahvím

 3. VĚRA DOČKALOVÁ napsal:

  3- ČTYŘEM LAHVÍM

 4. Hana Tvrdíková napsal:

  čtyřem lahvím

 5. Marie Slabejová napsal:

  4 lahvím s rozprašovačem

 6. Barbora Valentová napsal:

  Dobrý den, chtěla bych odebírat newsletter. Děkuji mnohokrát. A děkuji za překrásnou výhru.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting