Hotel Zochova chata – relax, luxus a pohodlí přímo v lůně přírody!

11. Leden, 2017
img_6123

Máte už vymyšlené, co nadělíte svým láskám v den svatého Valentýna? Jestli stejně jako my nenávidíte narvané obchody a všudypřítomná kýčovitá srdíčka, máme pro Vás jeden skvělý tip. Dovolte, abychom Vám představili jedinečné Wellness a Spa centrum se zdánlivě obyčejným názvem Hotel Zochova chata.

Hotel Zochova chata se nachází v malebném prostředí Malých Karpat pouhých 35 kilometrů od Bratislavy, a přesto přímo v srdci přírody. Jedno z nejatraktivnějších wellness a spa center na Slovensku svým hostům nabízí velmi širokou škálu služeb. Hotel se pyšní luxusními apartmány či elegantními pokoji a především exkluzivním Spa s bazénem a saunami, jež přináší dechberoucí výhledy do nitra slovenské přírody. V tomto originálním hotelu si mimo jiné můžete užít bohatou nabídku masáží a léčebných procedur. Hotel Zochova chata má rovněž k dispozici velké kongresové prostory vhodné pro pořádání firemních akcí nejrůznějšího formátu. Je to také ideální místo pro romantickou svatbu v srdci přírody, romantický výlet s partnerem či dámskou jízdu s nejlepšími kamarádkami.

Vysoká gastronomie Jídla nejrůznějších druhů, ale vždy té nejlepší chutě si můžou hosté vybrat v elegantní hotelové restauraci či nedaleké stylové Furmanské krčmě. Každé z míst má specifické menu a také velmi osobitou atmosféru. Jídelní lístek je tvořen s respektem k jedinečnosti tamní krajiny, přičemž tradiční slovenská kuchyně je doplněná místním vínem a pokrmy ze surovin a bylinek, jež se pěstují v samotném areálu hotelu.

Představte si, že si po celodenní túře v čisté přírodě slovenských hor dopřáváte vířivku a z ní díky kompletně proskleným stěnám, i během studených zimních měsíců plných sněhu, malebný výhled na stromy Malých Karpat.

Foto: archiv společnosti

img_6124

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting