NOVINKA V PÉČI O CITLIVOU PLEŤ: Jemný odličovací krém

17. Červen, 2017
Creme nettoyante demaquillante.

Ten nejcitlivější způsob čištění a odličování pleti Nepěnivý odličovací krém najdete nově v řadě Sensitive Végétal, která obsahuje rostlinné výtažky ze sporýšovky východní. Jemně čistí i tu nejcitlivější pleť a stejně jako celá řada zmírňuje zánětlivé reakce pleti a posiluje její ochrannou bariéru.

BEZ SULFÁTŮ PARABENŮ BARVIV PARFEMACE – Naneste na suchý obličej a masírujte pro odstranění líčidel a nečistot vč. očí. Poté opláchněte vodou. Pleť je dokonale vyčištěná a neprojevuje známky pnutí. Eko-tuba obsahuje o 25 % méně plastu oproti doposud používané tubě.

 

Řada Sensitive Végétal obsahuje výtažky ze sporýšovky východní, léčivé rostliny, která blahodárně působí i na tu nejcitlivější pokožku. Její listy, tradičně využívané k zábalům a obkladům, vytvářejí bariéru proti vnějším agresivním vlivům a poskytují pokožce okamžitou úlevu. Souznění rostlin s pletí je klíčem k účinnosti péče o citlivou pleť. Speciální metoda zpracování rostlinných výtažků umožňuje průnik aktivní látky skrze vnější vrstvu epidermu a její působení v nitru pleťové buňky.

Sporýšovka východní, Madagaskar SENSITIVE VÉGÉTAL Zklidnění pleti díky jejímu souznění s rostlinami Oslabená pleť přestává plnit funkci bariéry a snadněji podléhá agresivním vlivům vnějšího prostředí. Klimatické změny, slunce, znečištěni či hormonální výkyvy jsou pro pleť zátěží, na níž pokožka reaguje zánětlivými procesy. Pleť zahřívá, pne, svědí a červená.

Řada Sensitive Végétal působí v několika krocích:

• zmírňuje zánětlivé reakce pleti o 30 %

• posiluje ochrannou kožní bariéru o 50 %

• zvyšuje stimulaci regeneračních mechanismů kůže o 40 %*

Ohleduplné pěstování Značka Yves Rocher dává dlouhodobě přednost malým lokálním pěstitelům, s nimiž úzce spolupracuje a podílí se na zkvalitňování jejich práce – pěstování a sklízení rostlin, ale dbá i na dodržování odpovídajících životních podmínek. Sporýšovka východní je podle zásad respektu k přírodě a člověku pěstována a sklízena na Madagaskaru. *) testy in vitro

                                                                                                                                     Foto: archiv společnosti

Creme nettoyante demaquillante Sensitive Vegetale

Creme nettoyante demaquillante Sensitive Vegetale

SiteSigesbeckia_063Sigesbeckia, recolte, Madagascar, filiere

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting