Tisíckrát a stále poprvé. Modely značky Stefanel uchvátí svou nekonečnou variabilitou

10. Leden, 2018
#LOOK14

Jsou modely, které si koupíte a víte, že je na sebe vezmete jednou, dvakrát, a pak se omrzí. To se ale nestane v případě značky Stefanel, která nabízí jednoduchý styl, který zaujme na dlouhé roky. Jeho nadčasové střihy a kvalitní materiály jsou přesně tím, co ráda nosí každá žena vyznávající kvalitu, styl a trendy.

Jednoduchý, italsky precizně zpracovaný look se severským nádechem jednoduchosti vás uchvátí. Vybírejte si komplety, kašmírové svetry, džíny klasického střihu, saka a bundičky, kabáty. Přesně takové, které o vás říkají, co chcete slyšet. Že máte vkus i peníze a víte, že mládí si tričkem s infantilním nápisem nekoupíte. Co si můžete pořídit je styl nadčasovost a zrání s grácií. Pokud se naučíte investovat do svého šatníku právě u značky Stefanel.

#LOOK10 #LOOK11

A co byste si nyní, ve slevách měla pořídit? S tím, že vaše volba přetrvá roky? Džíny, košili, kvalitní svetr, kardigan, kabát. Šaty na denní i večerní nošení.

#LOOK12 #LOOK18

Vybírejte pečlivě z nabídky ve slevách a postavte si šatník tak, že z kvalitních kousků vytvoříte dva až tři komplety, díky kterým budete vždy vypadat skvěle.

V prodejnách Stefanel vám s výběrem rádi pomůžeme.

 

O značce Stefanel:

Od roku 1959 je značka Stefanel klíčovým hráčem na poli pletenin. Pod značkou Maglificio Piave získával výrobce stále silnější pozici, v roce 1980 byl otevřený první butik s názvem Stefanel – v italské Sieně. První zahraniční butik našel svou adresu v Paříži, městě módy, jen o dva roky později. V rodinném byznysu se dnes pohybuje již třetí generace rodiny Stefanel, Eleonora Stefanel na pozici kreativní ředitelky, Carlo Stefanel jako ředitel obchodu. V současné době značka Stefanel mění obchodní strategii a převádí značku do segmentu střední a vyšší třídy módních značek. 

Foto: archiv společnosti

 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting