Svoboda ve vašem šatníku

11. Leden, 2018
CUPLE-8-13a-200x300

Ve dvacátých letech se ve Španělsku ženy bouřily proti zavedeným konvencím. Vzhledem k tomu, že ke vzpouře přistupovaly s písní na rtech, byly nazývány Cupletistas. Tedy ty, které bojují za ženská práva i svobodu. Značka Cuplé je poklonou jejich odvaze, umění i snaze změnit svět. Je sexy, svobodná a nespoutaná.

A přesně taková je nositelka modelů Cuplé. Jedinečný styl, barevná hravost a originální přístup ke každému kousku značky Cuplé tvoří jedinečný celek, kterému snadno podlehnete. Budete se v něm cítit žensky, nesvázaná pravidly, bořící normy.

falda-piel-bordada-flores-300x300

Chcete být originální, provokativní, ženská, určující trendy? Pak je přesně pro vás určena modelová řada značky Cuplé. Nevznikla jen tak náhodou, ale jako oslava ženy a ženskosti.

Vyzkoušejte kombinaci rockerské kůže s jemnou krajkou, hedváby s neoprenem a další možnosti.

Doplňky značky Cuplé, tedy boty a kabelky jsou ručně šité z té nejjakostnější kůže a jsou tedy zaručeným originálem. Na ulici v nich nepotkáte davy žen, naopak uchvátíte svou jedinečností.

abrigo-pelo-verde-300x300

Vítejte v klubu sebevědomých žen, které ví, jaká je jejich cena. A ze svých nároků nesleví.

Více na www.cuple.cz

O  značce:

Seznamte se se značkou Cuplé, která právě vstupuje na český trh. Cuplé je renomovaná španělská módní značka s letitou tradicí určena úspěšným ženám, které chtějí udávat směr. Módní značka je na trhu od roku 1987, zaměřuje se hlavně na výrobky z kůže a přírodních materiálu. Boty a kabelky jsou navrženy a vyrobeny ve Španělsku. Zakladatelkou a kreativní ředitelkou značky Cuplé je Antonia Pastor, která vybudovala prosperující firmu a otevřela obchody po celém světě. 

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting