Létu sluší barvy. Stejně jako vám. Vyberte si z celé škály odstínů u módní značky Cuplé.

25. Duben, 2018
IMG_5943

Zapomeňte na černou a šedou, tyhle vážné barvy sluší zimě. Poskládejte si šatník tak, přesně korespondoval s vaší náladou. Jarní a letní náladou, plnou barevné duhy. Vybírejte si svěží modely, které vyjadřují vaši osobitost. Třeba tím, že jich značka Cuplé na trh dává vždy jen několik kousků, takže situace, že byste v zaměstnání, nebo na večírku potkala ženu ve stejném modelu, je prakticky vyloučena.

Modely módní značky Cuplé jsou osobité, sluší sebevědomým ženám a vždy dodají na přitažlivosti. Skrývají nedostatky a upozorňují na přednosti. Sexy styl by měl být pro letošní léto vaší volbou. Užijte si ho v modelech značky nové na českém trhu.

 

Vítejte v klubu sebevědomých žen, které ví, jaká je jejich cena. A ze svých nároků nesleví. Více na www.cuple.com

O  značce:

Seznamte se se značkou Cuplé, která právě vstupuje na český trh. Cuplé je renomovaná španělská módní značka s letitou tradicí určena úspěšným ženám, které chtějí udávat směr. Módní značka je na trhu od roku 1987, zaměřuje se hlavně na výrobky z kůže a přírodních materiálu. Boty a kabelky jsou navrženy a vyrobeny ve Španělsku. Zakladatelkou a kreativní ředitelkou značky Cuplé je Antonia Pastor, která vybudovala prosperující firmu a otevřela obchody po celém světě. 

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting