KE KRÁSE PŘÍRODNÍ CESTOU

1. Květen, 2018
Young beautiful woman with long hair and highlights isolated on white background.

Krásné husté vlasy, pevné nehty a hebká, pružná pokožka bez vrásek. Tak nějak vypadá balíček ženské krásy. Nyní si k tomuto vysněnému cíli můžeme pomoci s přírodními doplňky Novax Naturpharma. Tvorbu kolagenu nám podpoří tobolky BELLUMEX a protože za naší vnější krásou stojí také správná funkce trávení, ideální je podpořit ho přípravkem OSTROPEX+, který se postará o správnou funkci jater, pročištění a také podpoří trávení a funkci žaludku. Oba přípravky jsou čistě přírodní a využívají cenných ingrediencí z přírody jako například výtažky z kopřiv, vojtěšky, ostropestřce mariánského, pampelišky a mnoha dalších rostlin. Všechny doplňky stravy Novax Naturpharma jsou přírodní lze je zakoupit na www.novaxshop.cz, dorazí Vám již do dvou dnů a navíc s příjemným bonusem, poštovným zdarma!

 

Krása je dnes téměř kultem, kterým je posedlá řada žen všech věkových kategorií. Vypadat dobře se po nás totiž zkrátka vyžaduje. Kromě zdravé a vyvážené stravy si můžeme pomoci také přírodními doplňky stravy Novax Naturpharma, které nám dodají potřebné látky a vitamíny. V oblasti krásy jsou báječné tyto dva přípravky:

BELLUMEX je přírodním doplňkem stravy, který podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci pokožky, podporu vlasů a nehtů, ale také chrání buňky před oxidačním stresem. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen, který je hlavní stavební složkou celého našeho těla. Takto upravený kolagen naše tělo výborně vstřebává a dokáže využít jeho cenných složek. Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu, beta karoten má na svědomí zlepšení stavu pokožky, ale také se podílí na zajištění přirozené funkce imunitního systému. Biotin se nám postará o vlasy, sliznice a pokožku, měď o správnou pigmentaci vlasů a pokožky a zinek prospívá vlasům, nehtům i pokožce. Další významnou složkou doplňku je kyselina hyaluronová, která zvyšuje pružnost a zpomaluje stárnutí pokožky. Zapomenout nesmíme ani na klenot lidového léčitelství – kopřivu, která je vyhledávanou bylinkou při různých detoxikacích a očistách. Podporuje také správný stav kostí, vlasů a nehtů. Obsahuje železo, čistí krev a eliminuje bakteriální infekce. K dostání na www.novaxshop.cz za cenu – 120 tobolek – 469 Kč.

Novax Naturpharma_Bellumex

OSTROPEX+ – přírodní přípravek, který přispívá ke správné funkci jater a pročištění, ale také k řádnému fungování trávení a žaludku. Kombinací pěti léčivých rostlin, jako je například Ostropestřec mariánský, známý pro své léčivé účinky na játra, ale také žlučník a celé trávicí ústrojí, nám dodá potřebné látky pro očistu jater, našeho důležitého a také největšího vnitřního orgánu. Pampeliška se sice může zdát jako obyčejný plevel na každé zahrádce, ale pozor, je to velice léčivá rostlina bohatá na vitamin C, A, D, B, betakaroten a také minerální látky jako je křemík, vápník a draslík. Kurkuma dlouhá pomáhá trávení díky stimulaci žlučníku a jater. Pro své blahodárné účinky je také užívána proti nadýmání. Skořice mletá působí léčivě na celý organismus, například ji využijeme při léčbě rýmy, chřipky, nebo jiných forem nachlazení. Podporuje také funkci zažívacího systému a funkci střev, neboť podporuje činnost enzymů. Dokáže rovněž čistit krev. Poslední léčivou rostlinkou je Pískavice řecké semeno, která je bohatá na saponiny, alkaloidy a stopové prvky. Využívá se při nadýmání, průjmech a žaludečních potížích. K dostání na www.novaxshop.cz za cenu – 60 tobolek – 449 Kč.

Novax Naturpharma_Ostropex

 

Novax Naturpharma je ryze česká společnost, která své doplňky stravy nenechává dovážet ze zahraničí, ale sama je vyvíjí s týmem odborníků tak, aby co nejvíce vyhovovali české populaci. Před uvedením kteréhokoliv doplňku stravy na trh, jsou přípravky podrobeny řadě testování, ať již laboratornímu (k ujištění absence těžkých kovů, plísní a dalších nežádoucích látek), či zkoušení přípravku na skupině osob, díky nimž se zjistí, zda je doplněk skutečně účinný. Na český trh jsou uváděny jen takové přípravky, které všemi testy a zkouškami prošly. Zákazníci tak mají 100% garanci, že každá tobolka je nejen účinná, ale také neobsahuje žádné nežádoucí látky. Všechny doplňky jsou vyráběny na území ČR v certifikovaném výrobním prostoru. Protože si Novax Naturpharma potrpí na vysokou kvalitu, jsou navíc všechny doplňky stravy certifikovány u Státního zdravotního ústavu. U přípravků firmy Novax Naturpharma si zákazník může být opravdu jistý, že se mu do rukou dostal kvalitní doplněk stravy, kde je každá tobolka naplněná přírodními složkami a dělá přesně to, co je slíbeno na obale.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting