Potěšte své maminky na Den matek

4. Květen, 2018
a

Maminky jsou kouzelné víly našich životů. Právě ony oddaně vstávaly i několikrát za noc, když nás bolelo bříško. Právě ony čelily našim nekonečným „proč“, trpělivě s námi psaly domácí úkoly, foukaly nám kolena po pádech z kola, učily nás stát se lepšími. Nyní jim, druhou květnovou neděli – v jejich den – Den matek, můžeme poděkovat. Síť
parfumerií Marionnaud si na Den matek připravila devět krásných dárkových setů, kterými maminkám připomeneme, jak moc jsou pro nás výjimečné. V krásných květinových obalech najdeme například sadu štětců, kazety s make-upem, konjac houbičku, či hydratační sprchový gel s tělovým mlékem. Všechny dárkové sety jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Hravé rozkvetlé obaly a báječný obsah. Tak by se daly ve stručnosti charakterizovat dárkové sety ke Dni Matek v Marionnaud. Ať už si vyberete set očních stínů, či rtěnku s leskem na rty v jednom, nebo kazetu na contouring, vždy narazíte na jemné textury, perfektní krytí a příjemné vůně. Řekněte své mamince – děkuji – hezkým dárkem. Zaslouží si to.

KONJAC SPONGE
Zázračnou rostlinu Konjac s mnoha přínosy pro naši pokožku objevili v Asii. Tato zcela přírodní houba poskytne pleti jemný peeling, prokrví pokožku a dokonale ji očistí. Navíc má antibakteriální a čisticí účinky. Lze ji
použít samostatně jen s vodou, nebo s oblíbeným přípravkem na čištění pleti. Houba vytvoří bohatou pěnu, stačí tedy opravdu jen kapka. Houba je vhodná pro každodenní používání, je velmi jemná, hodí se i pro velmi citlivou pleť.

ROCK STAR PALETTE
Kazetka malá rozměry, avšak velká obsahem. Maminky v ní najdou vše, co potřebují k podtržení své přirozené krásy. Kazeta obsahuje třicet dva očních stínů, sedm lesků na rty a pět pudrů / tvářenek, včetně aplikátorů a velkého zrcátka. Tento příruční vizážistický salon si mohou maminky snadno přibalit i na cesty a mít tak při sobě vše potřebné. Syté barvy a příjemné textury udělají z běžné rutiny příjemný rituál.

IN LOVE WITH MY ROCK PALETTE
Trendy make-up kazeta pro vytvoření perfektního make-upu pro jakoukoliv příležitost. V kazetě najdeme dvanáct očních stínů od jemných „nude“ odstínů, až po výraznější barvy vhodné pro večerní líčení, dále čtyři pudry (tvářenky). Kvalitní textury, příjemné vůně a krásné barvy učiní tuto kazetu oblíbeným kouskem každé maminky, která se ráda líčí.

GLAM & ROCK
Šestice rtěnek potěší naprosto všechny maminky. Rtěnky totiž ukrývají hned dvě formy v jedné – matnou rtěnku pro sametový efekt na jedné straně a na druhé lesk na rty ve stejném odstínu jako je rtěnka. Vybírat můžeme z těchto odstínů:
01- Krásná nude Pink on stage
02- Červenorůžová Rosewood Melody
03- S nádechem od oranžova – Orange Pop
04- Červená Red Fever
05- Tmavší červená Famous Burgundy
06- Fialová Underground Purple

Foto: archiv společnosti

 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting