Tradice, styl i komfort – to vše je Stefanel

16. Květen, 2018
48

Od roku 1959 je značka Stefanel synonymem pro nadčasovou kvalitu, eleganci, italský šarm a styl. Podlehnete modelům, které budou váš šatník zdobit roky?

Na pohled jednoduché střihy bez zbytečné zdobnosti, jsou ovšem do detailu precizně zpracované tak, aby vyzdvihly přednosti každé postavy, zakryly nedostatky, odhalily přesně tolik, kolik má být odhaleno, stejně jako nechávají prostor pro fantazii… Ryze ženské materiály, jakými je hedvábí, kašmír, merino, hýčkají svou nositelku od prvního okamžiku, kdy se rozhodne podlehnout.

69

Stefanel je silným hráčem na poli výrobců pletenin. Přesně ty jsou totiž sofistikovanou volbou každé ženy, která má před sebou náročný den. Musí-li navíc dodržovat dress code, značce Stefanel nelze vytknout jakékoliv jeho porušování. Značka je moderní, trendová, ale korespondující s korporátní identitou bank, respektující pravidla oblékání v právních kancelářích – je ale také oblíbená mezi lidmi pracujícími v kreativě.

Inspirujte se a hýčkejte kvalitou za skvělou cenu. Značka Stefanel je volbou pro každou chytrou ženu, která ví, co chce.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting