Vyhrajte hydratačním make-up vhodný do horkých letních dnů…

18. Květen, 2018
Artistry Hydra-V Sheer Weightless Foundation. For a fresh,dewy look,this is your go-to,go-and-glow,float-on finish. Lightweight,comforting and hydrated look with sheer to medium coverage.

S blížícím se létem trápí nejednu z nás otázka, jaký make-up je ten pravý do parného počasí, kdy naši pleť už od brzkého rána vysouší horké sluneční paprsky. Všeobecně se doporučuje používat hydratační kosmetiku, která zajistí svěžest pleti během celého dne. Jak ale vybrat správný a především lehký make-up? Máme pro vás tip! Vyzkoušejte novinku od značky Artistry Hydra-V.

Podkladový make-up se dokonale hodí pro ženy, které hledají přípravek, jež pomůže zredukovat nedokonalosti pleti, a přesto působí přirozeně. Artistry Hydra-V je navíc obohacený o vodu z norských fjordů a výtažek z havajské palmy acai, jenž pomáhá udržovat v pleti hydrataci pro svěží vzhled. Dále obsahuje průsvitné pigmenty, které rovnoměrně rozptylují světlo a pleť příjemně prozařují.

Artistry Hydra-V Sheer Weightless Foundation. For a fresh,dewy look,this is your go-to,go-and-glow,float-on finish. Lightweight,comforting and hydrated look with sheer to medium coverage.

Make-up nabízí také široké spektrum ochrany SPF 15 PA++, které zabrání spálení od slunce.

Přípravek je k dispozici v šesti odstínech, které dokonale vyhovují všem tónům pleti. Make-up je dermatologicky testován, je nekomedogenní, bez parfemace a vhodný pro citlivou pleť.

Lahvička s praktickým kapátkem umožňuje při nanášení přesné dávkování optimálního množství.

Pro zařazení do hry o make-up ARTISTRY HYDRA-V v hodnotě 1260 Kč stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, která zní:

V kolika odstínech je podkladový make-up ARTISTRY HYDRA-V k dispozici?

a) 5

b) 6

c) 7

Správnou odpověď najdete na www.amway.cz

Odpověď posílejte na adresu redakce@ctyricitka.cz do 28.5.2018. Poté vylosujeme tři výherce. Hodně štěstí. Mrkněte na facebook.com/ctyricitka.cz, přidejte si profil do přátel a o všech soutěžích budete vědět jako první!

Podmínky soutěží najdete pod redakčními kontakty.

                                                                                                                                           Foto: archiv společnosti

 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting