Odvážná, smyslná a sexy. V modelech Cuplé.

17. Květen, 2018
IMG_6412

Ještě jste si nevšimla nové, smyslné a sexy značky na českém módním trhu? Měla byste. Značka Cuplé přináší letní kolekci, která je smyslná, sexy, podtrhuje přednosti a ukrývá nedostatky. Inspirace hippie stylem je zřejmá. Vydejte se po stopách volné lásky, nezávislosti a ženské síly. V modelech Cuplé, které jsou tu přesně pro váš styl.

Pokud nechcete své přesvědčení vynést od hlavy k patě, sáhněte po doplňcích Cuplé, které jsou natolik precizní a jedinečné, že jakmile je vyzkoušíte jednou, už nebudete chtít jiné. Dřeváky, páskové botky, designové zpracování kabelek… To vše vás bude bavit a z módy učiní hru, ve které budete chtít vyhrát.

Značka Cuplé je určena pro ženu, která je sebevědomá, umí značku nosit a chce být originální. Nebojí se experimentovat a dokáže skloubit požadavky dress codu i individuálního přístupu k módě – tedy přesně pro Vás.

Vítejte v klubu sebevědomých žen, které ví, jaká je jejich cena. A ze svých nároků nesleví. Více na www.cuple.com

O  značce:

Seznamte se se značkou Cuplé, která právě vstupuje na český trh. Cuplé je renomovaná španělská módní značka s letitou tradicí určena úspěšným ženám, které chtějí udávat směr. Módní značka je na trhu od roku 1987, zaměřuje se hlavně na výrobky z kůže a přírodních materiálu. Boty a kabelky jsou navrženy a vyrobeny ve Španělsku. Zakladatelkou a kreativní ředitelkou značky Cuplé je Antonia Pastor, která vybudovala prosperující firmu a otevřela obchody po celém světě. 

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting