Hurá na výlety s digitální video chůvičkou BAYBY BBM 7030

29. Květen, 2018
BAYBY_image foto

Babičky, tetičky, přátelé a známí. Zkrátka všichni kolem nás potřebují čas od času „zkontrolovat“, jak nám děťátko roste, zda (a kolik) už má zoubků a komu se více podobá. Cestování s malými dětmi si však pro naši (i jejich) pohodu žádá „vylepšováky“, o kterých se nám v čase „před dětmi“ ani nezdálo. Jedním z nich je velmi praktická digitální video chůvička BAYBY BBM 7030, která nám zajistí plynulou jízdu bez nutnosti nebezpečného otáčení a kontroly, co se děje na zadních sedačkách. Snadno ji připevníme přísavkami na přední sklo a máme okamžitý přehled o malém pasažérovi i bez otáčení. Více informací na www.bayby.cz.

Zejména na dlouhých trasách velmi oceníme možnost mít přehled o tom, co se děje na zadních sedačkách, aniž bychom se museli opakovaně otáčet. Díky funkci nočního vidění navíc neztratíme obraz ani ve tmě! Skvělý je také fakt, že video chůvičku užijeme jak při cestování, tak i na návštěvě, či doma.

PŘEHLED (NEJEN) O TOM, CO SE DĚJE NA ZADNÍCH SEDAČKÁCH POSKYTNE VIDEO CHŮVIČKA BAYBY BBM 7030

Známe to asi všichni. Malé děti si často broukají, „povídají“, či při hře vydávají nejrůznější zvuky. Pokud jedeme autem, tak máme tendenci se na ně po každém brouknutí otáčet, abychom zjistili, zda je vše v pořádku, a skutečně se jedná jen o hru. Podobné otáčení pochopitelně není bezpečné. S digitální video chůvičkou BAYBY BBM 7030 nebude potřeba se nikam otáčet. Perfektní přehled o děťátku nám poskytne barevný LCD displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5“). Obě části chůvičky jsou vybaveny přísavkami, které se přichytí na čelní a boční sklo, dětská část je pak vybavena digitální bezdrátovou kamerou. Kvalitní přísavky obou částí dokonale drží na svých místech, i když se vydáme terénem. Kameru je díky kloubovému mechanismu a aretačnímu šroubu možné nastavit do mnoha poloh pro co nejlepší monitorování dítěte, kamera má navíc široký úhel záběru. Velkou výhodou je funkce nočního vidění, která umožní čistý obraz i ve tmě. LED indikátory na monitoru i kameře signalizují, zda jsou jednotky zapnuté. Praktický je také dlouhý dosah signálu mezi kamerou a monitorem (až 250 m), který využijeme, pokud je potřeba odběhnout na benzinové pumpě natankovat. Obrazovku si jednoduše vezmeme s sebou a máme tak v autě spící dítě stále pod kontrolou. O intenzitě signálu, průběhu nabíjení a stavu nabití baterie informují ikonky na displeji, na překročení dosahu signálu, jeho výpadek nebo rušení nás chůvička upozorní nápisem „NO SIGNAL“ na obrazovce.

Rodičovská jednotka s LCD displejem i bezdrátová kamera mají v sobě zabudované nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 950 mAh pro rodičovskou a 900 mAh pro dětskou jednotku. Kromě nabíječky do automobilu disponuje chůvička také klasickým adaptérem do síťové zásuvky, využít ji tedy můžeme i doma. Přísavky obě jednotky snadno uchytí také na zrcadlo, okno či nábytek v bytě.

K přenosu obrazu i zvuku je využívána bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz a hlasitost lze nastavit ovládacím kolečkem na levé straně monitoru dle potřeby a okolního hluku. Funkce šifrovaného bezdrátového přenosu a automatické volby volného kanálu zaručuje soukromí a jistotu, že uslyšíme a uvidíme pouze své dítě. Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBM 7030 je 3.999 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

BAYBY, spolehlivý partner rodičů i dětí

Příchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

Krédem značky BAYBY je špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Filozofií je stát se tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po nesmírně důležitou dobu jeho počátečního vývoje. BAYBY prostě roste spolu s vaším dítětem.

Aby toho značka BAYBY dosáhla, chce být – a je – v mnohém jedinečná. Výrobky BAYBY jsou nejen naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče. Výrobky BAYBY vás budou bavit – jsou totiž jiné, originální.
Foto: archiv společnosti

 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting