Natinuel představuje řadu přípravků pro pevnější a štíhlejší křivky

30. Květen, 2018
Natinuel_body prime_1365Kc

Také se děsíte okamžiku, kdy budete muset ukázat své tělo v plavkách? Trápí vás strašák jménem celulitida či nezpevněná pokožka? Pak vás potěší nová řada přípravků od italské značky Natinuel. Díky obsahu mnoha účinných látek, které aktivně působí na procesy v organismu zodpovědných za zdravou, budou vaše problémové partie po jejich aplikaci viditelně zpevněné a štíhlejší.

BODY PRIME – proti celulitidě s globálním účinkem

Krém Body Prime působí na samotný problém vzniku celulitidy. Podporuje rekonstrukci podpěrné tkáně pokožky pomocí revize tukové tkáně. Postupně redukuje prolákliny a bouličky, pokožka se stává po aplikaci hladší a tonizovaná. Působí v celém rozsahu na biochemii podkoží.

Objem: 150 ml

Cena: 1 365 Kč včetně DPH

BODY  SLIM 20 – na zeštíhlení problémových míst

Vyzkoušejte krém, který ihned nastartuje vaši povadlou pokožku s příznaky celulitidy. Díky spojení kofeinu a řas se speciálním peptidem se v těle aktivují důležité procesy,  které ve výsledku zlepšují pružnost a vyhlazenost pokožky a mají vliv na celkové fungování metabolismu kůže. Navíc po jeho aplikaci je pokožka krásně hydratovaná.

Objem: 150 ml

Cena: 1 248 Kč včetně DPH

 

Řada přípravků, které pomohou v boji proti celulitidě, jsou k zakoupení u autorizovaných partnerů značky Natinuel (www.natinuel.cz)

 

O značce Natinuel

Natinuel jsou bioceutika při jejichž realizaci stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny,  dermatologie, farmacie a kosmetologie. Bioceutika jsou výrobky, jejichž síla,  potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných estetických výrobků. Výroba produktů Natinuel a jejich reálná hodnota je podložena skutečným vědeckým výzkumem  a v konfrontaci jak s laiky, tak s lékaři svou účinností a kvalitou nezvratná. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické aktivity. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinnost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buněk. Bioceutika jsou schopny selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží. Žena, která si chce zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu, předejít a zpomalit stárnutí, využívá přínosu nové rychlé a trvalé  krásy Natinuel. Více informací naleznete na www.natinuel.cz

Foto: archiv společnosti

 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting