Klasika v moderním provedení

3. Červen, 2018
5

Je tu léto a s ním i volnější dress code. Pokud máte také tu možnost být v práci více sexy, využijte toho, že můžete být ženštější, než jste si kdy pomyslela. Materiály, které využívají pro letní modely návrháři, jsou lehčí, vzdušnější, velmi elegantně kopírují figuru. Viskóza, hedvábí a další lehounké zázraky ubírají kilogramy, zvýrazňují přednosti. Vyzkoušejte jejich účinek také vy – na vlastní křivky. Nebudete v nich prvoplánově sexy, ale dokonale sofistikovaná, aniž by vám bylo horko.

Návrháři značky Stefanel každoročně sahají po stejných materiálech, protože velmi dobře vědí, co sluší dámám nejen na večeři v přímořské restauraci, ale také v rozpáleném městě. Vyzkoušejte odlehčený styl jedinečně nadčasové elegance, která vám zpříjemní léto, ať už budete kdekoliv.

Užijte si léto podle vašich představ. Módní značka Stefanel vám k tomu pomůže.

JL101D F1297-2865 S JL109D F1671-2165 S JP024D 69579-0050 S JP049D71928-2178_S

Více hledejte na www.stefanelstore.com případně na facebooku.

 

 

O značce Stefanel:

Od roku 1959 je značka Stefanel klíčovým hráčem na poli pletenin. Pod značkou Maglificio Piave získával výrobce stále silnější pozici, v roce 1980 byl otevřený první butik s názvem Stefanel – v italské Sieně. První zahraniční butik našel svou adresu v Paříži, městě módy, jen o dva roky později. V rodinném byznysu se dnes pohybuje již třetí generace rodiny Stefanel, Eleonora Stefanel na pozici kreativní ředitelky, Carlo Stefanel jako ředitel obchodu. V současné době značka Stefanel mění obchodní strategii a převádí značku do segmentu střední a vyšší třídy módních značek. 

 

Foto: archiv společnosti 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting