Letní měsíce ve stylu dekadentního sebevědomí. Aneb letní vedra přežijete výhradně v exkluzivních modelech Cuplé.

11. Červen, 2018
Image-1

Výrazné motivy, jedinečné zpracování extravagantních i běžných materiálů. To vše jsou detaily, které z vašeho letního outfitu udělají jedinečný model, ve kterém budete na ulici nepřehlédnutelná. Sebevědomá značka Cuplé dodává svými modely každé nositelce nepřehlédnutelnou esenci ženskosti. Takovou, která z nositelky udělá objekt zájmu všech lidí, kteří ji míjejí.

Navíc modely Cuplé jsou vždy chystané v limitovaných edicích, takže je skoro nemožné, že byste ve stejných šatech, džínech apod. potkala na ulici, v parku, či na večírku dvojnici. Nepotkáte.

Jedinečnost modelů značky Cuplé spočívá v precizním zpracování, jednotlivých detailů tak, aby vynikal záměr návrháře a vyzdvihoval přednosti nositelky.

Značka Cuplé vznika ve Španělsku jako podpora ženskosti, ženské nezávislosti. Zahoďte obavy a vyneste ji i vy. Uvidíte, že vaše léto získá zcela jiný rozměr.

08_CUPLE 07_02

Ponese se ve španělském sexy duchu cupletistas. Tedy žen, které si jako první uvědomily svou cenu a nezávislost. Budete je následovat?

Vítejte v klubu sebevědomých žen, které ví, jaká je jejich cena. A ze svých nároků nesleví. Více na www.cuple.com

 

 

O  značce:

Seznamte se se značkou Cuplé, která právě vstupuje na český trh. Cuplé je renomovaná španělská módní značka s letitou tradicí určena úspěšným ženám, které chtějí udávat směr. Módní značka je na trhu od roku 1987, zaměřuje se hlavně na výrobky z kůže a přírodních materiálu. Boty a kabelky jsou navrženy a vyrobeny ve Španělsku. Zakladatelkou a kreativní ředitelkou značky Cuplé je Antonia Pastor, která vybudovala prosperující firmu a otevřela obchody po celém světě. 

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting