Soutěž o balíček Annabelle Minerals pro letní líčení!

8. Červen, 2018
AM_stiny_ milk

Užít si sluníčko, vypadat stylově a rozzářeně, a ještě k tomu se chránit před škodami, které umí napáchat UV záření? K tomu všemu vám postačí několik čistě přírodních přípravků.

O tom, jestli a jak se opálíme nebo spálíme, rozhoduje řada faktorů: náš fototyp, denní i roční doba, ale také vlnová délka UV záření. Právě podle ní se to, se kterým se na Zemi běžně setkáváme, dělí na dva typy – UVA a UVB.

Ráno a odpoledne ve slunečních paprscích převažuje UVA záření, díky kterému přechodně zhnědneme – ale také nám rychleji stárne kůže. Kolem poledne (přibližně mezi 11. a 15. hodinou) zase převažuje typ UVB. Je intenzivnější a může i za to, že se spálíme. Striktně ale jedno od druhého oddělit nemůžeme, je potřeba se vždy chránit proti oběma typům.

Platí to jak pro tělo, tak pro tvář: tu pomůže chránit dekorativní minerální kosmetika Annabelle Minerals. Zcela přírodní složení zahrnuje oxid zinečnatý a oxid titaničitý, které působí jako přirozené filtry jak proti UVA, tak proti UVB paprskům. Zároveň pleť nezatěžují a přežijí vlhko i vysoké teploty. Ideální pro slunečné dny!

Rozjasňující minerální make-up

Kromě přírodních UV filtrů obsahuje pouze pigmenty a slídu. Pleť tak sjednotí a zároveň projasní, aniž by na ní tvořil neprostupnou vrstvu. Krytí si můžete snadno upravit podle potřeby, sypký make-up se dá nanášet na sucho i na mokro. Hodí se i pro unavenou pleť, kterou přirozeně prozáří; navíc vyrovná jemné vrásky, nedokonalosti a barevné nerovnosti.  Rozjasňující make-up má SPF 15.

Minerální oční stíny

Nejen před sluncem ochrání citlivá víčka oční stíny v neutrálních, pastelových i zářivých odstínech. Krásně drží, nesypou se a mají buď hedvábně saténový, nebo perleťově třpytivý efekt. Všechny odstíny jsou silně pigmentované a dají se použít na mokro i na sucho: v létě nezklame třeba levandulový odstín Lavender nebo chrpově modrý Cornflower.

AM_chrpa produkt

Pro zařazení do hry o dva balíčky Annabelle Minerals (2x oční stíny a 1x štětec) v hodnotě 650 Kč stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, která zní:

Jak vysoký faktor má krycí make-up Annabelle Minerals?

a) 15 SPF

b) 20 SPF

c) 30 SPF

Správnou odpověď najdete na www.annabelleminerals.cz

Odpověď posílejte na adresu redakce@ctyricitka.cz do 18.6.2018. Poté vylosujeme dva výherce. Hodně štěstí. Mrkněte na facebook.com/ctyricitka.cz, přidejte si profil do přátel a o všech soutěžích budete vědět jako první!

Podmínky soutěží najdete pod redakčními kontakty.

                                                                                                                                           Foto: archiv společnosti

 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting