Vyhráli jste balíček Annabelle Minerals pro letní líčení?

23. Červen, 2018
AM_stiny_ milk

Užít si sluníčko, vypadat stylově a rozzářeně, a ještě k tomu se chránit před škodami, které umí napáchat UV záření? K tomu všemu vám postačí několik čistě přírodních přípravků.

O tom, jestli a jak se opálíme nebo spálíme, rozhoduje řada faktorů: náš fototyp, denní i roční doba, ale také vlnová délka UV záření. Právě podle ní se to, se kterým se na Zemi běžně setkáváme, dělí na dva typy – UVA a UVB.

Ráno a odpoledne ve slunečních paprscích převažuje UVA záření, díky kterému přechodně zhnědneme – ale také nám rychleji stárne kůže. Kolem poledne (přibližně mezi 11. a 15. hodinou) zase převažuje typ UVB. Je intenzivnější a může i za to, že se spálíme. Striktně ale jedno od druhého oddělit nemůžeme, je potřeba se vždy chránit proti oběma typům.

Platí to jak pro tělo, tak pro tvář: tu pomůže chránit dekorativní minerální kosmetika Annabelle Minerals. Zcela přírodní složení zahrnuje oxid zinečnatý a oxid titaničitý, které působí jako přirozené filtry jak proti UVA, tak proti UVB paprskům. Zároveň pleť nezatěžují a přežijí vlhko i vysoké teploty. Ideální pro slunečné dny!

 

Letní balíček Annabelle Minerals vyhrává:

Michaela Majerčíková
Antonín Novák

                                                                                                                                                          Foto: archiv společnosti

 

 

 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting