Plán na léto? Vibrující barvy

5. Červenec, 2018
IMG_7444

Nová kolekce značky Cuplé jich je plná. Stejně tak, jako barvy jsou vibrující a smyslné také střihy, kombinace… Ale zpátky k barvám. Hluboké odstíny zelené, azurové přinášejí do šatníku každé ženy osudovou přitažlivost oceánu. Splynutí přírody a moderního městského stylu.

Značka Cuplé neohromuje obrovskými kolekcemi, ale vždy výhradně ucelenou řadou, která navazuje na modely z kolekcí předešlých. Unifikovaný styl je přesně tím, co se vám vyhne, pokud zvolíte právě stylový detail, doplněk, který žádá vaši pozornost.

K mořským odstínům se hodí nejen podpatky, ale také mokasíny, eklektický styl zkrátka sluší a španělský módní dům si je vědomý toho, že si z něj vybere každá sebevědomá žena.

Modely Cuplé ale nejsou určeny pro každého. Pokud jste raději v davu neviditelná, nechcete být středem pozornosti a už vůbec nechcete, aby vás muž vašich snů pozval na rande, pak se modelům značky Cuplé zdaleka vyhněte.

Vítejte v klubu sebevědomých žen, které ví, jaká je jejich cena. A ze svých nároků nesleví. Více na www.cuple.com

O  značce:

Seznamte se se značkou Cuplé, která právě vstupuje na český trh. Cuplé je renomovaná španělská módní značka s letitou tradicí určena úspěšným ženám, které chtějí udávat směr. Módní značka je na trhu od roku 1987, zaměřuje se hlavně na výrobky z kůže a přírodních materiálu. Boty a kabelky jsou navrženy a vyrobeny ve Španělsku. Zakladatelkou a kreativní ředitelkou značky Cuplé je Antonia Pastor, která vybudovala prosperující firmu a otevřela obchody po celém světě. 

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting