Disney x TOMS

29. Červenec, 2018
FA18_P_G_Cinderella_HP_Email_BannersLandingPage_Social_Zappos_EmailSecondary_Option2_Social_US_National

Módní obuvnická značka TOMS vytvořila v rámci své kolekce FW18 sbírku inspirovanou archivy filmového producenta a zároveň také filantropa Walta Disneyho, která oslavuje originální skicy z klasických Disney filmů. 30-dílná sbírka obuvi pro ženy a děti představuje unikátní umělecké dílo z prvních tří originálních animovaných filmů Disney Princess, jako je Popelka, Sněhurka nebo Šípková Růženka.

Animované náčrty použité pro jedinečnou kolekci Disney x TOMS byly původně vytvořeny v polovině 30. let a roku 1959. Skupina mladých žen pracovala v zákulisí a přinášela život a barvu do animovaných filmů Walta Disneyho. Byly to právě ty ženy, které vnesly kouzlo detailu těmto nadčasových příběhům, do jednotlivých scén, třpytku po třpytce. Se zájmem o ženské umění se v TOMS inspirovali originálními charakteristickými náčrty ikon z těchto Disney Princess filmů.

Ať už jde o distribuci obuvi nebo o zdravotní péči, zaměstnanci spolupracujících neziskových organizací tvrdě pracují na podpoře komunit, kterým slouží. Při řešení potřeb komunit identifikují mnozí z našich “giving partnerů“ příležitosti k tomu, aby umožnily dětem navštěvovat školu, vyjádřit své touhy a stát se správci svých vlastních životních cest. Stejně jako u všech produktů TOMS, za každý zakoupený pár Disney x TOMS pomůže TOMS osobě v nouzi. One for One®.

Všechny produkty jsou dodávány v speciálně navrženém obalu Disney x TOMS. O společnosti TOMS TOMS je životní styl s vybudovanou značkou, jejíž podstatou je vytvářet lepší zítřky lidem po celém světě. V misi obchodního modelu One for One má každý nákup účel. Spotřebitelé jsou dobrodinci, filantropové a aktivisté, kteří značce TOMS pomáhají poskytovat lidem v nouzi boty, zrak, vodu a další. S každým zakoupeným produktem pomůže TOMS osobě v nouzi. One for One®. Kolekce Disney x TOMS je nyní dostupná na eshopu výhradního distributora www.urbanlux.cz.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting