Prostorný sterilizátor se sušičkou zajistí dokonalou čistotu lahví a doplňků pro miminko

23. Září, 2018
BAYBY_image foto

Sterilizátor je dnes nezbytný pomocník téměř v každé rodině s miminkem. Vždyť právě hygienická čistota chrání naše nejmenší před neviditelnými bakteriemi. Pokud při výběru sterilizátoru sáhnete po Digitálním parním sterilizátoru BAYBY BBS 3030, určitě nebudete litovat. V tomto prostorném sterilizátoru zvládnete nejen hygienicky vyčistit až šest kojeneckých lahví včetně doplňků, ale také je můžete nechat v přístroji vysušit. Velmi častou chybou maminek bývá sušení sterilizovaných kojeneckých lahví klasickou utěrkou, na které mohou bakterie rovněž „přebývat“. Více na www.bayby.cz.

Imunita se miminkům tvoří postupně, proto je třeba, zejména v prvních měsících života, dbát na absolutní čistotu všeho kolem nich. Pokud si chceme být opravdu jistí, že miminku nabízíme pouze hygienicky čisté dudlíky, savičky či lahvičky, rozhodně je parní sterilizace správnou volbou. Sterilizační proces zbaví lahve i ostatní doplňky všech nežádoucích mikroorganismů. Skvělou volbou je například tento sterilizátor se sušičkou:

DIGITÁLNÍ PARNÍ STERILIZÁTOR SE SUŠIČKOU BAYBY BBS 3030 ZVLÁDNE HYGIENICKY VYČISTIT AŽ ŠEST KOJENECKÝCH LAHVÍ (VČETNĚ DOPLŇKŮ) NAJEDNOU

Značka BAYBY svým zákazníkům ráda nabízí něco navíc. Nejinak je tomu i v případě tohoto sterilizátoru – ten je navíc vylepšen o sušičku, která snadno odstraní zkondenzovanou vodu ze sterilizovaných lahviček a dalších doplňků. Stojan uvnitř přístroje byl navržen velmi prakticky tak, aby se pára dostala do všech zákoutí dudlíků a zkondenzovaná voda měla kudy odtéci. Do jeho horní části se díky připraveným otvorům i „háčkům“ spolehlivě umístí dudlíky a další pomůcky nejrůznějších tvarů. Stojan lze z přístroje zcela vyndat a samostatně použít jako odkapávač či držák. Velká kapacita tohoto sterilizátoru umožní sterilizaci šesti kojeneckých lahviček včetně příslušenství najednou.

Při používání digitálního parního sterilizátoru BAYBY BBS 3030 si můžete zvolit jeden ze tří režimů – automatickou sterilizaci a vysoušení (s možností nastavit tři délky vysoušení), nebo režim pouhé sterilizace, a do třetice naopak pouze vysoušení. Ovládání je velmi intuitivní, každá funkce má své tlačítko a o zvoleném procesu vás informuje digitální LCD displej. Na splnění požadované činnosti nás pak upozorní zvukový signál a přístroj se automaticky sám vypne. Stejně tak nás přístroj informuje o nedostatku vody. Sterilizační proces trvá cca 11 minut. Při menším množství vody, kdy se voda vyvaří dříve, nám dá přístroj zvukovým signálem na vědomí, že sterilizační proces nebyl dostatečný – LCD displej zčervená, zobrazí se ikonka nedostatku vody a sterilizace se přeruší. Všechny části sterilizátoru jsou, až na topnou nerezovou desku, vyrobeny z kvalitního plastu neobsahujícího Bisfenol A.

Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBS 3030 je 2.999 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

BAYBY, spolehlivý partner rodičů i dětí

Příchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

Krédem značky BAYBY je špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Filozofií je stát se tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po nesmírně důležitou dobu jeho počátečního vývoje. BAYBY prostě roste spolu s vaším dítětem.

Aby toho značka BAYBY dosáhla, chce být – a je – v mnohém jedinečná. Výrobky BAYBY jsou nejen naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče. Výrobky BAYBY vás budou bavit – jsou totiž jiné, originální
a v mnoha případech víceúčelové.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting