Tipy na vánoční dárky na poslední chvíli (e-knihy)

22. Prosinec, 2018
Macbeth_Jo Nesbo

Inspirujte se „last minute“ vánočními dárky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Do této e-knižní kolekce jsme vybrali naše nejoblíbenější a zároveň nejúspěšnější kousky, které se hodí pro celou rodinu. Navíc jsou ověřené řadou čtenářů, díky kterým se z nich staly bestsellery.

Tom Hanks – Neobvyklý typ

Hltač bestsellerů a literární průzkumník jistě uvítá e-knižní prvotinu herce Toma Hankse Neobvyklý typ, kterou si čtenáři i kritika nemohou vynachválit! Sbírka sedmnácti povídek oscarového herce je ve všech ohledech různorodá – setkáváme se zde s plejádou pečlivě propracovaných postav, sledujeme jejich osudy zasazené do nejrozličnějších míst, a dokonce i časů.

* Martinus.cz: 199 Kč

Hana – Alena Mornštajnová

Srdceryvný příběh malé Miry a její tety si získal neuvěřitelné množství čtenářů a je parádním tipem pro ty, co čtou současnou českou beletrii. Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen? Co když je to všechno jen shoda okolností a člověk je pouze bezmocným nástrojem osudu?

 * Martinus.cz: 189 Kč

Lazar – Lars Kepler

Snad nejpopulárnější severský autor detektivek – za jehož jménem se ve skutečnosti skrývá autorská dvojice – přichází s dalším románem, v němž figuruje Joona Linna. Opět je to mrazivé, napínavé a od čtení se téměř nelze odtrhnout!

* Martinus.cz: 249 Kč

 

Divoký obchod – František Čech

Thriller z právnického prostředí, navíc od českého autora – nejlepší dárek pro milovníka napínavého čtení! Neobvyklý úkol odvádí úspěšného pražského advokáta Petra Cihláře z naleštěných interiérů jednacích místností do zapadlých vesnic Jesenicka. Doprovázen náročným klientem a pohlednou koncipientkou musí dokončit obchod, na kterém závisí nejen vysoká odměna pro jeho zaměstnavatele, ale také Cihlářova vlastní kariéra.

* Martinus.cz: 229 Kč

 

Geniální přítelkyně – Elena Ferrante

Román Geniální přítelkyně je prvním dílem stejnojmenné tetralogie, která už uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky. Doporučujeme nejen všem milovnicím Itálie.

*Martinus.cz: 174 Kč

 

Dědina – Petra Dvořáková

 Dědina – lehce humorný příběh jedné současné vesnice – je nejnovějším počinem vynikající autorky Petry Dvořákové, tudíž pro milovníka české beletrie jako ušité na míru. Hranice rozorané mezi poli i lidmi. Hospoda, malá prodejna, zabíjačky… a sám život. Nevěra a jeden nezdařený pohřeb. Nemoderní výchovné metody a rozšlápnuté kuře… Život, tady ještě stále spjatý s půdou, zvířaty a hospodařením. To všechno je Dědina, tragikomický příběh vyprávěný očima jejích obyvatel.

 

* Martinus.cz: 199 Kč

 

Slib – Lisa Kleypas

Lisa Kleypas přichází s čistokrevnou romantikou, která pohladí každou citlivou knihomolskou duši. Andrew, lord Drake, byl vyškrtnut z otcovy poslední vůle pro svůj zhýralý život. Aby si získal zpět otcovu přízeň, rozhodne se předstírat, že se napravil. V rámci svého plánu chce otce přesvědčit, že se dvoří počestné ženě s úmyslem oženit se s ní. Potíž je, že žádné slušné ženy nezná, až na sestru svého přítele, slečnu Caroline, kterou vydíráním přiměje, aby mu pomohla, a tak může šaráda začít…

* Martinus.cz: 109 Kč

 

Macbeth – Jo Nesbo

Je to nejlepší polda, jakého kdy měli. Když se nepodařený zátah na dealery zvrhne v krveprolití, přichází inspektor Macbeth se svým týmem rychlého nasazení, aby zachránil situaci…

* Martinus.cz: 269 Kč

*Ceny na Martinus.cz platné k  17. 12. 2018

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting