Rozhodli jste se, že od Nového roku zhubnete, ale stále se vám to nedaří? Vyhrajte novou českou proteinovou dietu MyKETO

12. Únor, 2019
0723_ochutnej_5x_responsivni_1200x1200

MyKETO vám pomůže změnit život. Přečtěte si jak moc. Kolikrát jste si za život dali závazek, že zhubnete? Ať už to bylo v létě do plavek, nebo na Nový rok? Většině z nás naskakuje husí kůže už při samotném vyslovení slova dieta. Vzbuzuje to v nás pocit, že to bude období, kdy budeme trpět hlady, budeme si odpírat naše oblíbená jídla či budeme trávit hodiny cvičením v posilovně. A co když na konci toho celého snažení se nám na váze ukáže to samé číslo jako na začátku? A tady je bod zlomu. Buď se rozhodneme a jdeme do toho naplno, nebo to vzdáme. Pokud jste už nějakou dietu drželi a nyní máte v plánu opět do nějaké diety skočit, pak pro vás máme výborný tip na novou českou ketodietu.

Český výrobce GOLDIM, který je dosud spíše známý především speciálními potravinami a produkty kojenecké a dětské výživy, nedávno uvedl na trh proteinovou dietu MyKETO, která pomáhá rychle a efektivně zhubnout,  současně přináší příjemný pocit nasycení. Velkou výhodou je, že během redukce hmotnosti zmizí pocity únavy a podrážděnosti. Hubnutí s MyKETO bude nejen viditelné, ale také příjemné. Přidanou hodnotou pak bude vaše zvýšené sebevědomí, pevnější zdraví, štěstí a obdiv okolí.

MyKETO nabízí širokou řadu jídel a nápojů, ze kterých si lehce sestavíte jídelníček, případně si vyberete některý z výhodných balíčků a ještě ušetříte. Velkou výhodou je rychlá příprava jídel, pestrý výběr proteinových koktejlů, polévek, hlavních jídel, např. skvělé hovězí ragú, křupavé bramboráčky, palačinky, omelety, dezerty, či oblíbené sušené maso (bez éček, konzervantů a glutamátu) a mnoho dalších. Tato celodenní náhrada jídla vám poskytne 100 % veškerých živin, vitamínů a minerálů.

Pokud se přesto bojíte, ale zároveň byste tuto dietu nejdříve vyzkoušeli, pak se zapojte do soutěže o balíčky Ochutnej 5x. Budete mít možnost ochutnat nejen sladká jídla, samozřejmě bez cukru, ale také „slaná“. Co třeba dát si proteinový puding s příchutí bílá čokoláda nebo lahodnou žampiónovou omeletu? Soutěžte a vyhrajte.

Chcete vyhrát MyKeto balíček Ochutnej 5x v hodnotě 500Kč? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje patentovaná vláknina, kterou je v balíčku Ochutnej 5x doplněn nízký obsah cukrů? Správnou odpověď naleznete na www.myketo.cz

  1. Nutrilon
  2. Nutriose
  3. Nutrinose

Odpověď posílejte na adresu redakce@ctyricitka.cz do 26.2.2019. Poté vylosujeme výherce. Hodně štěstí. Mrkněte na facebook.com/ctyricitka.cz, přidejte si profil do přátel a o všech soutěžích budete vědět jako první!

Podmínky soutěží najdete pod redakčními kontakty.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting