Vyhrajte novou řadu dekorativní kosmetiky ARTISTRY STUDIO inspirovanou vášnivou Paříží

20. Březen, 2019
image005

Výrobce luxusní dekorativní kosmetiky ARTISTRY STUDIO společnost Amway již v září loňského roku představila kolekci, v níž se odráželo cestování, umění, móda a velká města jako například New York. Nyní Amway přichází se zcela novou exkluzivní řadou ARTISTRY STUDIO™ Paris, která je inspirována barvami, módou a dramatickým i romantickým duchem Paříže. Originální obaly kolekce pro značku speciálně navrhla francouzská umělkyně Adolie Day.

ARTISTRY STUDIO™ Paris Paleta očních stínů

Vyjádřete svůj osobní styl – možnosti jsou nekonečné! Prášky s krémovou texturou jsou neuvěřitelně intenzivní a živé a dodávají nanejvýš dokonalý konečný vzhled: nejodvážnější z odvážných, nejblyštivější z blýskavých. Dobrodružství právě začíná!

Otevřete paletu a nechte rozeznít svůj příběh – k dispozici máte nekonečný počet líčení s výběrem ze tří kompaktních palet. Každá paleta má šest sametově hebkých vrstvitelných odstínů inspirovaných krásou Paříže. K dispozici jsou pastelové odstíny makronek nebo třpytivé odstíny, které roztančí Vaše oči pařížskou nocí! Každý z odstínů v paletě je možné použít jako rozjasňovač, oční stín, oční linku nebo stín do záhybu víčka.

Artistry Studio Parisian Style Edition Product Silos

ARTISTRY STUDIO™ Paris Tvářenka s rtěnkou 2v1

Dva odstíny, dvakrát tolik zábavy! Míchejte, laďte a překrývejte, čímž rychle vytvoříte dokonale sladěné líčení tváří a rtů. Praktický design zajišťuje snadné nanášení a míchání přímo z tuby jen pomocí prstu nebo štětečku. Přirozený matný vzhled pro okamžité dosažení chic tváří a sexy rtů na cestách.

Vytvořte si svá vlastní pravidla! Probuďte své rty a tváře k životu díky složení, které se snadno nanáší, s obsahem oleje ze semen světlice a výtažku z heřmánku pro dosažení barevného, přirozeně matného vzhledu. Existuje tolik způsobů, jak vytvořit dokonale zkoordinované líčení tváří i rtů.

Artistry Studio Parisian Edition Social

ARTISTRY STUDIO™ Paris Sada na tvarování obočí 3v1

Díky této sadě na tvarování obočí 3v1 s vestavěným štětcem je jednoduché vytvořit jedinečný vzhled. Můžete doplnit jen několik jemných doteků, nebo nanést další vrstvu pro zvýšení intenzity a dosažení hlubokého pohledu femme fatale.

Artistry Studio Parisian Style Edition Product Silos

 

Chcete vyhrát balíček ARTISTRY STUDIO (paletka, tvářenka a sada na obočí) v hodnotě 2140 Kč?

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka zní:

Co se odráží v kolekci ARTISTRY STUDIO?
1. Cestováni, móda, umění
2. Vaření, úklid
Odpověď najdete na www.amway.cz

Odpověď posílejte na adresu redakce@ctyricitka.cz do 31.3.2019. Poté vylosujeme jednoho výherce. Hodně štěstí. Mrkněte na facebook.com/ctyricitka.cz, přidejte si profil do přátel a o všech soutěžích budete vědět jako první!

Podmínky soutěží najdete pod redakčními kontakty.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting