Week and Show Tomáše Matonohy

23. Duben, 2019
WeekandshowTomaseMatonohy_2

Sledujte v neděli 21. dubna 2019 ve 22.00 na Prima Comedy Central

V osmi dílech nové Week and Show Tomáše Matonohy, kterou mohou diváci sledovat každou neděli večer, se moderátor Tomáš Matonoha s Karin Krausovou a reportérem Petrem Vydrou podívají na domácí i zahraniční události z trochu jiného úhlu a v absolutně nečekaných souvislostech. Nebudou se s politikou párat, a rozhodně nebudou šetřit ani své hosty. Nový magazín divákům každý týden ukáže, že i mocní, slavní a úspěšní z celého světa i z domova mají smysl pro humor a že se prostě nemohou udržet, aby čas od času neukázali, že je s nimi legrace.

Tentokrát se Week and Show Tomáše Matonohy pustí do boje se zákeřnou virózou, která postihuje nejen české, ale i zahraniční politiky. Pokusí se odhalit souvislost mezi výskytem virózy a množstvím vypitého alkoholu, obzvlášť v situaci, kdy Češi drží stříbrnou medaili ve spotřebě alkoholu na osobu. Moderátor pořadu dokonce provede experiment s alkoholem sám na sobě ve studiu.

Prima Comedy Central představuje novou late night show Week and Show Tomáše Matonohy, vytvořenou přímo pro českou televizní scénu. Originální přístup show nabízí netradiční, specifický a satirický pohled na politickou scénu a veřejné události, typický pro kanál Prima Comedy Central. Cílem pořadu je ukázat, že je možné dělat si legraci ze všech věcí a událostí, včetně těch nejserióznějších a nejkomplexnějších záležitostí veřejného dění.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting