Limitované paletky i skateboardové pilníčky Marionnaud pro maminky k jejich dni

30. Duben, 2019
Marionnaud_Mother's Day_Endless Look Makeup Palette opened

Celý život pro nás maminky dělají první poslední, tak nezapomeňme na jejich významný den. Při výběru dárku nás mohou inspirovat třeba parfumerie Marionnaud. Pro nejdůležitější ženy našeho života připravily limitovanou edici luxusně vypadajících paletek se saténovým základem anebo hravé pilníčky ve tvaru skateboardu. Všechny paletky mají praktické balení a vejdou se pohodlně do každé kabelky. Součástí balení jsou zlaté nálepky, kterými si svou paletku může každá žena dotvořit podle svého. Paletky i pilníčky jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Luxus, praktičnost a cenová dostupnost, to vše splňuje limitovaná edice paletek od Marionnaud ke Dni matek. Jemné i syté barvy, perleťové, třpytivé i matné, na výběr je toho v paletkách opravdu spousta.

DIVINE BEAUTY MAKEUP PALETTE

Paletka Divine Beauty obsahuje vše, co moderní maminky potřebují pro dokonalý vzhled. V paletce naleznete saténovou rtěnku ve 4 odstínech růžové a červené a k tomu 4 odstíny matných očních stínu v přirozených odstínech. Ve středu paletky nesmí chybět rozjasňovač a jemně se třpytící tvářenka. Aplikaci zpříjemňuje dvouúčelový aplikátor: Jeden konec pro aplikaci rtěnky, druhý pro aplikaci očních stínů.

Marionnaud_Mother's Day_Divine Beauty Makeup Palette opened

ENDLESS LOOK MAKEUP PALETTE

Dejte prostor své kreativitě s paletkou Endless Look. Paletka má širokou škálu barev očních stínů, a tak umožňuje vytvořit přirozený vzhled pro běžný den, ale i třeba kouřové večerní líčení. Těchto 16 odstínů, je uspořádáno do 4 skupinek. Pro svěží vzhled pleti je uprostřed paletky umístěna korálově růžová tvářenka a bronzer se zlatými odlesky. I přes to, co všechno paletka obsahuje, zůstává skladnou a je tedy vhodná i na cesty

Marionnaud_Mother's Day_Endless Look Makeup Palette opened

PRECIOUS EYESHADOWS ESSENTIAL PALETTE

Vyhrajte si s barvami s novou paletkou Precious Eyeshadows. Na výběr je 10 perleťových očních stínů, od lasturové růžové až po zářivě purpurovou, či teplejší odstíny od zlaté po broskvovou. Součástí paletky je oboustranný aplikátor pro snadnou a rychlou aplikaci. Tento pomocník pro krásné oči se díky přenosnému formátu vejde do každé kabelky.

Marionnaud_Mother's Day_Precious Eyeshadows Essential Palette opened

SKATEBOARD NAIL FILE SET

Hravé cestovní pilníčky ve tvaru skateboardu, budou maminkám děti závidět. Sada obsahuje 3 barevné pilníky cestovní velikosti, které nehtům zajistí krásný a upravený vzhled i na cestách.

 

Marionnaud_Mother's Day_Skateboard Nail File Set

 

Foto: Archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting