Parta z penzionu

6. Květen, 2019
Parta z penzionu_1. dil (5)

Sledujte ve čtvrtek 9. května 2019 ve 21.35 na Primě

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

V prvním díle zamíří do penzionu host, který vlastně není hostem. Hned poté, co si inkognito prověří personál, je totiž představen jako nový provozní. A v penzionu hodlá udělat změny! Místní personál se ale nenechá jen tak vyvést z míry, a když jim všem nakonec hrozí vyhazov, nový provozní s nimi táhne za jeden provaz. Jak dopadne romantická večeře, kterou má personál připravit pro majitele a jeho přítelkyni? Bude jim chutnat připravený „gruzínský steak“?

Parta z penzionu_1. dil (3)

Komici z oblíbené Partičky – Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný, ke kterým se v každé epizodě připojí další herecký kolega (například Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler) – se v novém pořadu ocitnou v penzionu, který daleko od všech turistických atrakcí balancuje na hraně krachu. Každý z herců má v rámci penzionu svůj daný charakter, a diváci se tak mohou těšit na Michala Suchánka v roli (nejen) recepčního, Richarda Genzera jako uklízečku i kuchaře, Igora Chmelu coby (nejen) číšníka a Michala „Bohouše“ Novotného v roli akčního provozního.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting