Chcete vyhrát designovou kosmetickou taštičku?

13. Květen, 2019
Zoella_Beautiful_Cosmetic Bag

Veganskou, cruelty-free a nádherně voňavou kosmetiku britské youtuberky, blogerky a spisovatelky Zoelly netřeba představovat. Nyní přichází tato značka se šesticí jarem provoněných novinek – SPLASH BOTANICS RANGE, se kterými můžeme dát dlouhé zimě definitivní sbohem. Koupelový pudr, tělový sorbet, koupelová pěna, tělový sprchový krém, toaletní voda a prostorná kosmetická taštička s exotickým, palmovým motivem nás přenesou na sluncem provoněné pláže a naladí nás na blížící se jarní a letní sezónu. Všechny novinky Zoella jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

ZOELLA QUENCH ME MOISTURISING BODY SORBET

Představte si nadýchaný sorbet, který voní po kokosu a svěžích liči. Jen tedy ne na dezertním talíři, ale na svém těle. Tento sorbet přesně takový je. Tělový krém se velmi snadno vpije do pokožky, a ačkoliv ji nezanechá mastnou, dokonale hydratuje, zjemní a vyživí. Pro pokožku hebkou jako dětský zadeček.

Zoella_Quench me_Moisturising Body Sorbet

 

ZOELLA DRENCH ME BATH SOAK

V obale, který připomíná svěží fresh džus se ukrývá neméně svěží koupelová pěna. Jemná vůně kokosu a svěžího liči – to je kombinace, ve které je radost poležet, odpočinout si a zakončit touto relaxační očistou den. Koupel v kombinaci s vodou vyčaruje vanu plnou pěny, ve které dostane naše pokožka nálož hydratace.

Zoella_Drench Me_Bath Soak_03

ZOELLA SB BEAUTIFUL COSMETIC BAG

Prostorná (je jen o něco menší než formát A4), palmovými listy zdobená kosmetická taštička snadno pojme všechny naše beauty nezbytnosti. Využít ji můžeme různě – od etue na kosmetiku, až po organizér do kabelky, tašku na doklady, či cool psaníčko k bazénu. Fantazii se meze nekladou. Taštička je na zip a jezdec zdobí rozkošný tropický lísteček s nezbytným písmenem „Z“.

 

Chcete vyhrát kosmetickou taštičku Zoella v hodnotě 429 Kč? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, která zní:

Jak se jmenuje britská youtuberka, blogerka a spisovatelka, která v roce 2014 založila vlastní kosmetickou značku „Zoella Beauty“?

a) Zoe Elizabeth Sugg

b) Miley B

c) Elisa Black

Odpověď posílejte na adresu redakce@ctyricitka.cz do 25.5.2019. Poté vylosujeme tři výherce. Hodně štěstí. Mrkněte na facebook.com/ctyricitka.cz, přidejte si profil do přátel a o všech soutěžích budete vědět jako první!

Podmínky soutěží najdete pod redakčními kontakty.

Foto: archiv společnosti

 

 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting