Jarní očista s mladým ječmenem v raw kvalitě

16. Červen, 2019
BIOzelenyjecmen_MyKeto

Dopřejte svému tělu pořádnou očistu za pomoci BIO Zeleného ječmene od MyKETO! Tělo zbavíte škodlivin, které zatěžují játra a ledviny a nastartujete metabolismus tak, aby správně fungoval. Toto ocení obzvlášť ti, kteří si přejí shodit nějaké to kilo navíc. Obnovte své síly a získejte zpět tolik potřebnou vitalitu!

Mladý ječmen je 100%, čistě přírodní „superfoods“ neboli superpotravina, mimořádně vhodná pro přípravu zdravého živého nápoje, který neprošel průmyslovým, ani vysoko tepelným zpracováním. Můžete si ho dopřát buď v podobě nápoje na lačno, nebo si ho třeba přidat do vašeho oblíbeného zeleninového smoothie. BIO Zelený ječmen od MyKETO s vysokou aktivitou klíčových enzymů, přírodních vitamínů, minerálů, rostlinných proteinů a zeleného chlorofylu je organického původu z čistého životního prostředí Nového Zélandu a garantuje mimořádnou sílu a obsažnost čistě přírodní suroviny. Navíc neobsahuje barviva, aromata či konzervanty.

BIO Zelený ječmen je k dostání za 290 Kč/balení (200g) na eshopu MyKETO – www.myketo.cz  nebo v autorizovaných poradnách pro hubnutí.

 

 

O proteinové dietě MyKETO od GOLDIM

 

GOLDIM nabízí ve své nabídce širokou řadu výrobků, ze kterých si člověk lehce sestaví jídelníček, nebo si vybere z odborně sestavených výhodných balíčků pro období hubnutí. Velkou výhodou je rychlá příprava a pestrý výběr jídel i nápojů. Na své si přijdou nejen milovníci slaných pokrmů, ale také sladkých jídel. Nabídka je natolik pestrá, že si snadno z MyKETO produktů sestavíte jídelníček na celý den. V nabídce nechybí proteinové koktejly různých příchutí, polévky, masové ragú, omelety, dezerty, bramboráčky, palačinky či oblíbené sušené maso (bez éček, konzervantů a glutamátu), dezert panna cotta a mnoho dalšího. Tato celodenní náhrada stravy vám poskytne 100 % veškerých živin. Složení výrobků je bohaté na všechny potřebné látky jako jsou vitamíny a minerály, které naše tělo potřebuje každý den.

Navíc, pokud nevíte jak začít, potřebujete poradit, podpořit a úspěšně motivovat, pak můžete využít služeb poradců pro hubnutí MyKETO, kteří Vám sestaví plán přesně na míru. Pochlubte se i vy skvělou postavou do plavek!

 

Více o této nové proteinové dietě naleznete na webu www.myketo.cz

 

 

O firmě GOLDIM

Česká rodinná společnost GOLDIM, která vznikla již v roce 1992, je výrobcem mnoha úspěšných a zdravotní stav i život zlepšujících produktů. Mezi nejznámější se řadí Kulíšek, významný pomocník při horečce, průjmu či zvracení našich nejmenších, dále kojenecké i batolecí Naše mléko na bázi lehce stravitelného kozího mléka, chutné a zdravé příkrmy Kozí kaše i řada dětských biočajů a bionápojů BABIO s pečetí kvality přírodních produktů a unikátním bio mléčným cukrem. GOLDIM ale také stojí za stálicí lékáren – ryze českého probiotika ProbioFlora se zesíleným složením a rovněž za spoustou produktů speciální výživy pro podporu činnosti kloubů, srdce, detoxikaci a imunitu. Nyní GOLDIM vstupuje na pole diet s dietním plánem MyKETO. Je určen všem, kteří mají v úmyslu skoncovat s drastickými a neúčinnými dietami a chtějí doopravdy zhubnout.  Více informací o společnosti GOLDIM, dietním plánu MyKETO a další jejich nabídce naleznete na:

www.myketo.cz

www.goldim.cz

Najdete nás též na sociálních sítích:

FB: https://www.facebook.com/myketo.lehkostbeztezkosti/

Instagram: myketo_goldim

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting