Opalovací přípravky SOLAIT od Marionnaud myslí novou řadou na sportovce

28. Červen, 2019
image_Marionnaud_Solait_image photo_15

Slunečné letní dny na pláži, u bazénu, ale i na výletech se blíží. Při užívání si hřejivých paprsků však nesmíme zapomenout na péči o pokožku. Letos přichystala řada opalovacích přípravků SOLAIT novinky pro sportovce, kteří potřebují po fyzickém výkonu ochránit zpocenou kůži, ale i třpytivé novinky pro ženy, které chtějí zazářit. Veškeré produkty jsou voděodolné a obsahují vitamín E, který je pro pokožku nesmírně důležitý, neboť účinkuje jako antioxidant, pokožku chrání před působením volných radikálů a tím pádem i před ztrátou elasticity a vznikem vrásek. Opalovací krémy SOLAIT zajistí kromě běžné ochrany navíc ochranu i před paprsky UVA, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Přípravky SOLAIT jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Dohněda opálená pokožka je mnohými lidmi považována za symbol zdraví a krásy. Nicméně je nutné si uvědomit, že je nezbytné se ideálně při každém pobytu na slunci chránit. Léto si můžeme užívat bez spálení, budeme-li pravidelně používat ochranné krémy, dodržovat pitný režim a vyhýbat se slunečním paprskům v době jejich největší síly (mezi 11. – 14. hodinou).

SOLAIT SPF 30 SPORT

Nová řada SPORT je díky odolnosti vůči potu vhodná nejen do velkého horka, ale i pro sportovce. Tato řada chladí, osvěžuje a dá se nanášet i na vlhkou pokožku. Navíc produkty obsahuji Aquarich – cenný komplex látek, který hydratuje, obsahuje výtažky z černého ovsa a dokáže vázat vodu v kůži. Sport 2 in 1 face lotion + lip balm – Pleťový krém a zároveň balzám na rty je kombinovaný produkt, který se snadno vejde do kapsy. Poskytuje až 8 hodinovou hydrataci a má příjemnou kokosovou vůni. Sport moisturising sun lotion – Hydratační opalovací krém poskytuje až 8 hodinovou hydrataci, snadno se roztírá, rychle zasychá a nezanechává pokožku mastnou. Sport transparent spray – Opalovací krém v kovové nádobce, s technologií kontinuálního postřiku, která zajišťuje rychlé a rovnoměrné použití ve všech úhlech.

Foto: archiv společnosti

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting