ZION SPA LUXURY V GRAND HOTELU KEMPINSKI HIGH TATRAS

8. Leden, 2020
Gold_Facial_1

V ZION SPA LUXURY je relax povinný. Jedná se o jedno z nejlepších a nejkrásnějších spa v Evropě. Prostory spa se nacházejí na stejné úrovni jako Štrbské pleso, a tak se přímo z bazénu či vířivky pokocháte majestátním výhledem na jezero a Vysoké Tatry. Stačí si jen vybrat tu pravou proceduru pro vás. Ponořte se do světa perfektní péče ve čtyřech léčebných místnostech nebo dokonce ve VIP Spa suite, kde se klid snoubí se soukromím.

Dopřejte si třeba jedinečný zážitek při ošetření tváře s unikátní kombinací 24-karátových listů zlata, oleje ze zlatých jáhel a diamantového prachu. Toto dokonalé ošetření na rozjasnění pleti je nejvhodnější na oživení povadlé pokožky nebo jako ochrana proti stárnutí. Během prodloužené série masáží a aplikací pleťových masek se přenesete do blahodárného meditativního stavu. Nejdříve dostanete kolagenovou masku kombinovanou s liftingovou a tonizační masáží, a potom naneseme 24-karátový zlatý list, který se jemnými krouživými pohyby vmasíruje do pokožky. Na závěr nebude chybět liftingová maska a podmaňující masáž hlavy společně s vlasovou kúrou.

Budete tak mít okouzlující a hlavně nezapomenutelný zážitek na noc pod hvězdami. Tato exkluzivní procedura je dostupná v ZION SPA LUXURY v Grand Hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách.

 Zdroj foto: archiv ZION SPA

 

Share Button
Můžeš zanechat odpověď.

Zanech odpověď

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting